VYDALI JSME NOVOU METODOLOGICKOU KNIHU SPECIÁLNĚ PRO NAŠE LEKTORY

Na konci března jsme pokřtili a oficiálně uvedli naši novou metodologickou příručku s názvem Coach & Practise – JCL Methodology Handbook! Jedná se o jedinečnou knihu, kterou vytvořil náš metodologický tým speciálně pro lektory James Cook Languages. Příručka je psána v angličtině, má přes 200 stran a naši lektoři v ní mohou najít mnoho praktických tipů pro výuku, detailně popsanou vlastní metodiku Coach & Practise, užitečné rady a odkazy na interní workshopy, ve kterých je daná problematika probírána. Součástí knihy je také kapitola Hry, kde lektoři naleznou nejednu zajímavou hru pro zapojení studentů v hodině!

HANDBOOK V ČÍSLECH

Psaní knihy a korektury zabraly celkem 598 hodin.
Celkem se na tvorbě podílelo 11 lidí 5 různých národností.
Jedná se již o 4. verzi příručky pro lektory, ta první byla vydána v roce 2009.
Handbook obsahuje 28 388 slov = 162 393 znaků!
6 hlavních kapitol, 9 podkapitol a 53 kapitolek.
Projekt trval od prvního brainstormingu po první výtisk 357 dnů.
Kniha obsahuje celkem 19 pečlivě připravených originálních ilustrací.The website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic.

By selecting the following option, you agree to the use of cookies and the use of data about your behavior on the website to display targeted advertising.

You can turn off or edit personalization and targeted advertising at any time. The consent now granted is valid for 1 year.