OTEVÍRÁME NOVOU POBOČKU V BRNĚ!

Praha, 23. června 2016 – James Cook Languages, lídr trhu s firemním jazykovým vzděláváním, expanduje v rámci České republiky – svou novou pobočku otevírá v centru Brna. Společnost k tomu vedly především dvě skutečnosti: růst firmy a strategická poloha města na Moravě a v blízkosti Slovenska. Jazyková škola, která letos plánuje obrat ve výši 120 milionů korun, tak po nedávném otevření zázemí v Mladé Boleslavi a přestěhování centrály do moderních prostor pražského Florentina posiluje své služby i v moravském regionu.

Společnost si vybrala prestižní adresu přímo v centru Brna v nově zrekonstruovaném domě Jakub nad Divadlem Bolka Polívky na Jakubském náměstí 5. Prostory nabízí kromě učebny také knihovnu a zázemí pro lektory. Těch působí v Brně několik desítek. Slavnostní otevření pobočky se uskuteční právě dnes, 23. června 2016.

James Cook Languages je v Brně již etablovanou značkou, která zde v rámci firemního jazykového vzdělávání dlouhodobě spolupracuje s renomovanými společnostmi, jako jsou ABB, CBRE, DHL, Heineken, Home Credit, Infosys, RWE, Sanofi, Siemens, Tesco Stores, Teva, T-Mobile nebo TÜV SÜD.

„Dosud jsme naše služby na Moravě pokrývali z centrály. V nově otevřené pobočce v Brně budeme poskytovat firemním klientům vše, co jim nabízíme v Praze, s cílem efektivněji využít potenciál moravského regionu. Navíc průběžně rosteme i na Slovensku a poloha Brna naši expanzi tímto směrem jenom ulehčí,“ vysvětluje Ondřej Kuchař, jeden z majitelů James Cook Languages.

Druhý majitel, Jakub Štefeček, upřesňuje: „Podíl obratu mezi regiony Čechy, Morava a Slovensko se aktuálně pohybuje na úrovni 80:15:5. Jsem přesvědčen, že naše přítomnost v Brně zmíněná čísla pozitivně ovlivní ve prospěch Moravy a Slovenska.“

Pro společnost je otevření této pobočky dalším významným mezníkem v její téměř 18 leté historii. Pomůže jí uspokojit stále větší poptávku po kvalitním jazykovém vzdělání nejen na Moravě, ale také na Slovensku. V dohledné době plánuje James Cook Languages expanzi do jedné ze sousedních zemí, ve které vidí příležitost pro další růst.


KONEC

James Cook Languages

Lídr na trhu firemního jazykového vzdělávání. Roční obrat 110 milionů korun, 50 zaměstnanců, 600 lektorů (z toho 400 v Praze), 8 tisíc studentů, 20 jazyků, 4 tisíce kurzů, 260 tisíc odučených lekcí, 375 klientů. Společnost je známá svými precizními procesy a kvalitní metodikou. Mezi její klienty patří především komerční společnosti, např. T-Mobile, DHL, Socialbakers, RWE nebo Accenture. Aktuálně působí ve 110 městech Česka a Slovenska. V roce 1999 ji založili Jakub Štefeček a Ondřej Kuchař. Od té doby nabízí také odborné jazykové kurzy, překlady a tlumočení i jazykové pobyty v zahraničí. Název je kombinací jejich jmen (James=Jakub, Cook=Kuchař). Více na www.jcl.cz.

Kontakt pro média:

Pavel Šafránek
PR Consultant
mobil: +420 606 721 872
e-mail: ps@pavelsafranek.czThe website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic.

By selecting the following option, you agree to the use of cookies and the use of data about your behavior on the website to display targeted advertising.

You can turn off or edit personalization and targeted advertising at any time. The consent now granted is valid for 1 year.