MARTIN BORL NOVÝM VÝKONNÝM ŘEDITELEM (TZ)

Praha, 27. 8. 2018 – Společnost James Cook Languages, přední poskytovatel firemních jazykových služeb, jmenovala Martina Borla (38) novým výkonným ředitelem. Martin Borl převzal tuto pozici po zakladatelích společnosti Jakubovi Štefečkovi a Ondřeji Kuchařovi, kteří se rozhodli věnovat jiným projektům a své podíly ve společnosti prodali největší vzdělávací skupině v ČR – EDUA Group.

Martin Borl pracuje v James Cook Languages již více než 14 let. Prošel různými pozicemi v rámci oddělení péče o zákazníky, které posledních 5 let vedl, až do svého jmenování nejvyšším představitelem James Cook Languages, z pozice obchodního ředitele.

„Do James Cook Languages jsem nastoupil v počátcích našeho dynamického růstu, který se nám podařilo po všech stránkách odřídit a dnes jsme českou jedničku ve firemním jazykovém vzdělávání. Máme dobře nastavené procesy i vysoké nároky na kvalitu výuky a péče o zákazníka. A mým prvořadým úkolem je nadále dbát na dodržování těchto hodnot. Také se chci osobně zasadit o to, aby služba jazykového vzdělávání byla náležitě ohodnocena, a my jsme mohli našim lektorům vyplácet honoráře odpovídající jejich kvalifikaci. V tomto ohledu je současný trh hodně pokřiven,“ říká nově jmenovaný výkonný ředitel James Cook Languages, Martin Borl.

Martin vystudoval obor Evropská agrární diplomacie na ČZU v Praze, cenné zkušenosti získával při studiu na University of Plymouth ve Velké Británii a NSAC v Kanadě. Má tři dcery, věnuje se hokeji, má rád cestování a dobré jídlo.

Sledujte nás online:

www.jcl.cz

https://www.facebook.com/jcl.cz

https://www.linkedin.com/company/james-cook-languages-s-r-o-/

https://www.youtube.com/user/jamescooklangs

 

 

Pro více informací kontaktujte:

PRAM Consulting

Jiří Kroulík, Account Manager

Mobil: + 420 734 428 603

e-mail: jiri.kroulik@pram.cz


Napsali o nás:

 

Hospodářské noviny 


Management News