Překlady a tlumočení

Jeden dodavatel = více než 80 jazyků

Nejen jazyková výuka, ale i komplexní překladatelské a tlumočnické
služby v rámci jednoho dodavatele.

Moderní technologie

Díky moderním technologiím pro zpracování a formátování textu vám překlad dodáme vždy ve stejné podobě jako originál.

Perfektní servis

Zajištění perfektního klientsky orientovaného servisu je samozřejmostí.

Garance termínu

Garantujeme dodržení termínu vyhotovení zakázky.

Tlumočení

V rámci kompletního servisu zajistíme také tlumočnické služby na vaše akce, konference či školení, a to včetně případného zajištění potřebné techniky.

Odborné překlady

Zajistíme kvalitní odborné překlady bez příplatku.

Individuální přístup

Vytváříme vlastní překladovou paměť a glosář pro každého klienta, čímž dodržujeme konzistenci textů, jednotnost terminologie a vedeme přehled preferovaných a zakázaných pojmů. 

Překládáme

 • Všeobecné i odborné texty
 • Produktové letáky, návody, dokumentace
 • Marketingové materiály, www stránky a další
 • Videomateriály
 • Interní firemní dokumenty
 • Smlouvy, obchodní korespondenci, pověřovací listiny
 • Dokumenty se soudním ověřením

Cenové podmínky

Překlady z/do AJ, NJ a slovenštiny

Překlady z/do ostatních jazyků

od 312/348 Kč za normostranu

od 360/420 Kč za normostranu

Cenové podmínky překladů připravujeme vždy na míru.

Cena překladu zahrnuje:

 • Překlad překladatelem se zkušenostmi v daném oboru
 • Korekturu interním překladatelem
 • Faktickou kontrolu (konzistence překladu, čísla atd.)
 • Formální úpravu dle originálu (dle typu zaslaného dokumentu)

Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Ceny překladů jsou uvedeny za 1 normostranu = 1 800 znaků včetně mezer. Pro rámcovou spolupráci pro vás připravíme individuální kalkulaci.

Tlumočení

Cena za tlumočení a překladatelství na vyžádání.

Kdo už s námi spolupracuje?

Spolupráce mezi James Cook Languages a PepsiCo CZ s.r.o. bylo pro naši společnost krokem ke spokojenosti. Služby JCL jsou vždy poskytovány včasně a v nejvyšší kvalitě. Zaměstnanci JCL jsou vstřícní a orientovaní na potřeby zákazníka, kterému pokaždé vyhoví. Těšíme se na pokračující spolupráci.

Jana Mišovicová
HR Administrative Support

Pepsico

Se společností JCL spolupracujeme dlouhodobě, využíváme služby jazykových kurzů a překlady. Obecně jsme se spoluprací velmi spokojeni, termín dodání překladů je vždy dodržen, někdy využíváme službu expres či s notářským ověřením a podpisem. V případě specifických požadavků nám JCL
vždy vyjde vstříc a navrhne možnosti řešení.

Lucie Dýnková
HR Operations & Payroll Officer

Office Depot

JCL je spolehlivý partner, který dostál slibům z výběrového řízení. Na spolupráci oceňuji zejména kompletní administrativní podporu, hladký chod kurzů a vysokou úroveň lektorského týmu. Komunikace se zástupci společnosti je rychlá a profesionální.

Jan Jágr
SE/3 – ŠKODA Akademie

Škoda Auto PaT

JCL pro nás zajistilo kompletní servis kolem realizace jazykového vzdělávání, umožnilo nám zefektivnit výběr studentů do skupinek a zbavit se administrativní zátěže. Zároveň mám díky přístupu do c.Portu v každém okamžiku vše pod kontrolou. Reference na jejich lektory jsou skvělé, já musím ocenit i jejich flexibilitu a schopnost přizpůsobit se všem cílovým skupinám, dokonce i našim manažerům na cestách. Pokud chcete jazykové vzdělávání dělat opravdu profesionálně, JCL je tou správnou volbou.

Michaela Ema Beitlová
Learning & Development Specialist

Globus

Společnost James Cook Languages jsme si zvolili na základě výběrového řízení. Z pohledu HR oddělení si ceníme zejména proaktivní a profesionální zákaznické podpory, flexibility při zajištění našich požadavků a možnosti konzultovat naše potřeby. Z pohledu studentů je to pak velká spokojenost
s průběhem výuky, která se opakovaně potvrzuje ve výstupech z ankety spokojenosti. V případě dílčích podnětů pak je jazyková škola schopna bezodkladně pracovat se zpětnou vazbou z naší strany. Jsme rádi, že spolupracujeme s firmou, která je leaderem ve svém oboru a poskytuje kvalitní služby.

Veronika Musilová
HR Manager

NEWTON Media, a. s.

Kurz Insurance English naprosto splnil naše očekávání. Byl veden profesionálním lektorem, který byl skvěle připraven. Velká část kurzu byla věnována praktickým cvičením se zpětnou vazbou, což kurzu dodalo dynamičnost a vidím to jako velmi přínosné a užitečné. S JCL jsme absolvovali ještě kurzy Czenglish, Business Meetings a Cross Culture a se všemi jsme byli stejně spokojení.

Kateřina Márová
Head of Recruitment & Development

Česká pojišťovna, a.s.

O jazykovou výuku našich zaměstnanců je u JCL vždy perfektně postaráno. Profesionalita, rychlost zajištění a individuální přístup ke každému studentovi je samozřejmostí. Nemůžeme opomenout i administrativní podporu a kooperaci při nastavování spolupráce. Lidský přístup spojený s profesionalitou je výborná kombinace.

Markéta Lebedová
Recruitment Specialist

innogy

Odborný kurz Be Confident on the Phone byl velmi přínosný. Skvělá lektorka, které bylo dobře rozumět, umí téma vysvětlit a udržet
pozornost.

Pavla Kružíková
EMEA Talent Acquisition Consultant

SAP

Zašlete nám poptávku?

Kontaktujte nás:

Kontaktní osoba

Pavla Elsnerová

Pavla Elsnerová

Product Coordinator