S∙E∙N

Revoluční Systém Efektivních Náhrad

Dlouhé roky zůstával trh jazykového vzdělávání neměnný. Události poslední doby ošem tvrdě zasáhly i do oblasti soukromé výuky. Mohli jsme čekat, zda se vše vrátí do zajetých kolejí, nebo na změny reagovat a přijít s originálním řešením. Poznejte náš S∙E∙N neboli Systém Efektivních Náhrad.

Každá vynechaná lekce negativně ovlivňuje výsledky studia. Systém Efektivních Náhrad představuje plně automatizovaný proces, který aktivně podněcuje studenta k výběru originálního způsobu náhrady a přirozeně zvyšuje jeho motivaci.

Formu náhradní lekce volí student sám podle svých osobních potřeb, zaměří se tak na témata a dovednosti, které v pracovním prostředí opravdu využije. Díky personalizovanému řešení zaměstnavatel i studenti brzy pozorují úspěchy v reálných situacích.

Co vám S∙E∙N přinese?

KOMUNIKACE

Výměna informací mezi studentem a lektorem prostřednictvím automatizovaného systému je plynulá a pohotová.

MOTIVACE 

Zajímavá forma výuky i pokrok ve studiu, který student s nulovou absencí získá, se promítne do jeho dlouhodobé motivace.

EFEKTIVITA

K získání výhod nejsou zapotřebí žádné dodatečné náklady. Díky osobní volbě studenta a praktickým tématům dojde k maximálnímu využití všech vynaložených prostředků.

INTENZITA

Cílem systému náhrad je zachování kontinuity studia. Proaktivní způsob komunikace studenta podněcuje k aktivnímu rozvoji jeho dovedností.

Jak S∙E∙N funguje?

Proces nahrazování započne v momentě, kdy se student nebo lektor ze své lekce předem skrze systém omluví. Lektor studentovi obratem nabídne 1-3 náhradní termíny. V případě, že žádný z termínů není vyhovující, obdrží student notifikaci s odkazem na výběr z bohaté nabídky alternativních forem výuky v Jazykovém katalogu.

Výběr z Jazykového katalogu

Výběr z Jazykové katalogu zajistí studentovi zcela nový zážitek ze studia. Čeká na něj nabídka unikátních lekcí, díky nimž přijde do kontaktu s novými studijními prvky, často i se studenty či lektory. Dostává tak jedinečnou šanci vykročit z komfortní zóny, která mnohdy brání dalším pokrokům.

Jazykový katalog je plně přizpůsobený individuálním zájmům a potřebám každého studenta. Výběr formy náhrady i vhodného termínu je přímo v jeho rukách.

Lekce a témata jsou metodicky uzpůsobeny tak, aby byla náplň kurzu snadno a rychle převoditelná do praxe. Takto intenzivní jazykové studium lze umožnit ve třech nejžádanějších jazycích:

 • angličtině,
 • němčině,
 • a češtině pro cizince.

Produkty Jazykového katalogu

Telefon

Netradiční formát, který umožňuje natrénovat reálnou situaci, kterou si student sám nadefinuje.

 • Zaměření lekce dle potřeb studenta
 • Lekce se stávajícím lektorem
 • 2x 15 minut + zpětné vazby od lektora
 • Pouze pro studenty individuální výukyTematická nebo dovednostní lekce

Na tematických lekcích si účastníci osvojí novou slovní zásobu a fráze, potřebné ke zvládnutí konkrétního aktuálního tématu, např. Fake News, My Own Company, Brexit a mnohé další. Nové znalosti lze ihned aplikovat při běžné konverzaci i odborných diskusích.

Předmětem dovednostních lekcí je použití cizího jazyka v praxi. Student má možnost připravit se na situace, které ho v práci běžně potkávají. Mezi nejvyhledávanější oblasti patří Negotiation skills, E-mails nebo HR English. 

 • 90 min online lekce
 • Skupina max. 6 studentů
 • Kurzy dle úrovní A1, A2, B1, B2, C+
 • Pro studenty individuální i skupinové výuku

Máte dotaz nebo chcete zaslat nezávaznou poptávku? Jsme tu pro vás

Kontaktujte nás:

Kontaktní osoba

Martin Valenta

Martin Valenta

Head of Sales