ONDŘEJ KUCHAŘ: KDYŽ NĚCO CHCI, TAK TO UDĚLÁM (EGO!, 17. 3. 2017)

Ondra není jen spolumajitelem naší společnosti, je také nadaným hudebníkem, pravým týmovým hráčem a když něco chce, tak o tom rozhodně jen nemluví! Přečtěte si více v poutavém rozhovoru pro ego!

  • Lidi dnes už nechodí do kaváren, kde vaří špatné kafe, a neakceptují odporné jídlo v restauraci. Zaplať pánbůh. Také když se učí cizí jazyk, očekávají pořádného učitele, a ne amatéra s batohem,” říká spolumajitel jedné z největších českých jazykových škol.
  • Mimochodem - skvělý muzikant.

Společně s Jakubem Štefečkem, svým dlouholetým kamarádem, právě koupil úspěšnou jazykovou školu v Polsku. Po Praze, Brně a Bratislavě je Varšava dalším městem, odkud budou organizovat výuku cizích jazyků pod značkou James Cook Languages. Spolumajitel největší české jazykové školy zaměřené na firemní vzdělávání tvrdí, že tento způsob podnikání ho i po osmnácti letech baví jako na začátku. “Jsem týmový živočich. Mám rád společnou práci s Jakubem a rád taky hraju s kluky v kapele. Nikdy jsem netoužil být sólistou. Je skvělé, když nám to společně šlape.”

Když zrovna neřeší firemní otázky a nekoncertuje s partou kamarádů ze známé kapely Hitfakers, zkouší nové písničky se svou ženou Martinou a také třeba pořádá nejrůznější kulturní akce. Před několika měsíci stál i u zrodu nové hudební agentury WiseMusic.

Více v článku ZDE>>