KVALITNÍ VÝUKA JAZYKŮ STOJÍ A PADÁ S KVALITOU PERSONÁLU ŠKOLY

Jazykovou školu James Cook Languages založili dva spolužáci z gymnázia, Ondřej Kuchař a Jakub Štefeček. Název vymysleli jako přesmyčku svých jmen, která by zároveň budila v lidech touhu plout do dalekých zemí, kde se ale musí umět domluvit. Zaměřili se na firemní jazykové vzdělávání. O tomto byznysu hovoříme s Ondřejem Kuchařem, spolumajitelem James Cook Languages.

Ročně má tato jazykovka na kontě tři tisíce kurzů v celé České republice i na Slovensku takřka se sedmi tisíci účastníky. Spolupracuje s 550 lektory a vše řídí z pražské a několika regionálních kanceláří tým 50 zaměstnanců. Vše už běží 16 let, předloni získali v oboru vzdělávání titul Firma roku.

Celý článek zde: https://modernirizeni.ihned.cz/c1-63898280-kvalitni-vyuka-jazyku-stoji-a-pada-s-kvalitou-personalu-skolyWebové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.