O nás

Naše společnost

Učíme naše studenty komunikovat v cizím jazyce a tomuto cíli jsme uzpůsobili naše procesy a metodiku. Pracujeme na motivaci studentů, kvalitě výuky a lektorů a věříme, že s námi dosáhnou naši klienti svých jazykových cílů.


  Náš etický kodex  

Jsme moderní, prosperující společnost s vedoucím postavením na trhu.
Naším posláním je poskytovat vysoce kvalitní jazykové služby, rozvíjet znalosti a dovednosti našich zákazníků, a přispívat tím k jejich spokojenosti, úspěšnosti a lepšímu uplatnění na trhu.

Již více než 20 let zkušeností

Jazyková škola James Cook Languages byla založena v roce 1999 v České republice. Díky kvalitě a efektivitě našich kurzů a dalších služeb se neustále rozrůstáme. Průběžně inovujeme a rozšiřujeme portfolio našich produktů. V současnosti působíme v celé střední Evropě s pobočkami v České republice, na Slovensku a v Polsku.

               

V roce 2020 se pod značku James Cook Languages připojila také jazyková škola Caledonian School. Společně s dalšími vzdělávacími společnostmi tvoříme EDUA Group, která je tak největší soukromou vzdělávací skupinou v České republice. 

  

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.