DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ANEB PŘIJĎTE SE K NÁM PODÍVAT

Přesvědčte se na vlastní oči, že pro nás stojí za to učit! Učíte jazyky a líbilo by se Vám zázemí mezinárodní společnosti? Chtěli byste učit v různých firmách všeobecný, specializovaný či business jazyk? Vítáme nové lektory!

Přijďte se podívat a poslechnout si nezávazně jak to u nás vypadá a proč byste měli učit právě pro nás, jaké našim lektorům nabízíme zázemí, tréninky, workshopy, možnosti rozvoje, lektorské konference a mnoho dalšího. U nás budete mít zázemí pro přípravu svých lekcí, připravené specializované materiály, budete se setkávat se svými kolegy v přátelském a moderním prostředí. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a můžeme si popovídat o náborovém procesu – a pokud Vás naše společnost zaujme, můžeme se rovnou domluvit na dalším setkání.


KDY?

Každou první středu v měsíci od 12: 00 – 13:00 hodin.


KDE?

V prostorách naší jazykové školy v centru Prahy – Florentinum, Na Florenci 2116/15, Praha 1.

Najdete nás v Recepci C, patro -1.


PROČ?

Na to Vám odpovíme vevideu>>, které jsme pro vás natočili. Ale osobně je to ještě lepší – přijďte se k nám podívat a přesvědčte se sami!

Jste srdečně zváni, těšíme se na Vás!

Za tým James Cook Languages

Olga Al Robai

recruitment@jcl.czWebové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.