BUSINESS SPOTLIGHT - PŘEDPLATNÉ SE SLEVOU 20 %

Pro naše klienty a studenty máme speciální nabídku - předplatné časopisu Business Spotlight se slevou 20 %! Tento měsíčník od vydavatelství Economia, a.s. je určený všem, kdo potřebují obchodní angličtinu ve své profesi. Poskytuje jazykové vybavení pro komunikaci v nejrozmanitějších situacích. Věnuje se interkulturní komunikaci, manažerským dovednostem, e-businessu a kariérním postupům. 

CHCI OBJEDNAT>>


Více o časopise:

Business Spotlight není učebnice, a přesto se v něm mnohé naučíte. Business Spotlight není tradiční časopis, a přesto se v něm dozvíte spousty novinek a informací.

 

Výukový aspekt časopisu nabízí především jeho Language Section s články zaměřenými na gramatiku, finanční angličtinu, rozšiřování slovní zásoby, porozumění textu, psanou podobu jazyka, atd. V posledním čísle jsme kupříkladu v sekci „Writing“ přinesli článek Confusing word pairs, kde si čtenáři procvičí lehce zaměnitelné výrazy, jež jsou často matoucí i pro rodilé mluvčí.

 

Cover story každého čísla neotřelým způsobem zpracovává nějaké veskrze aktuální téma. V tomto roce to byla úvaha o pravdomluvnosti v provesním životě Lying is good (BS 01/2018) či rozbor bezobsažného obchodního žargonu v článku From „inboxing“ to „thought showers“ (BS 02/2018).

 

Rubrika Global Business si v posledním článku nazvaném Escaping the madams posvítila na problémy, kterým v životě čelí sexuální pracovnice v indické Kalkatě. Reportáž informuje o tom, jak jejich osobní nezávislost v posledních letech stoupá díky iniciativě soukromé a bývalými sexuálními pracovnicemi vedené Usha bank.

 

V každém čísle BS zařazujeme rubriku Intercultural Communication, která se soustřeďuje vždy na jednu zemi a přináší stručný přehled její historie, popis současné situace a národních specifik, jež mohou být případně překvapivá pro cizince, kteří zde dlouhodobě žijí a pracují. Poslední dva státy, které jsme takto představili, byly Rusko a Rakousko.

 

Business Spotlight pravidelně přináší i další pravidelné rubriky, jako například Business Skills, Technology, Language Test, Viewpoint, Work & Relax a další. Všechny představují nejaktuálnější témata zpracovaná v moderní angličtině, s přehledy slovní zásoby a gramatiky.

 The website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic.

By selecting the following option, you agree to the use of cookies and the use of data about your behavior on the website to display targeted advertising.

You can turn off or edit personalization and targeted advertising at any time. The consent now granted is valid for 1 year.