PP53,a.s.

REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY

Děkujeme za Váš zájem se zapojit do jazykové výuky ve Vaší společnosti. Abychom byli schopni připravit kurz podle Vašich představ, rádi bychom Vás poprosili o vyplnění formuláře s Vašimi preferencemi.

 

Po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. 

Rádi bychom požádali o vyplnění testu, který předáme Vašemu lektorovi a bude si tak schopen připravit výukový plán, který bude odpovídat Vaší úrovni.

Maximální doba na vyplnění testu je 65 minut (reálná délka potřebná pro vyplnění testu závisí na pokročilosti studenta), po uplynutí časového limitu se test automaticky ukončí. Test můžete samozřejmě vypracovat i z domova.

Pokud jste úplný začátečník/ce, test vyplňovat nemustíe. Prosíme, uveďte však tuto informaci do poznámky dole ve fromuláři, děkujeme.

JAZYKOVÝ TEST

Login: PP53

Heslo: PP53

 

Je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Audit bude probíhat telefonickou formou a potrvá přibližně 15 minut. Auditor Vás bude sám kontaktovat po Vaší registraci do výuky.

Jazykový audit bude probíhat jen od úrovně A2 a výše.

V případě jakýchkoliv dotazů k jazykové výuce kontaktujte, prosím, Course Managera:

Michaela Friebelová, email: michaela.friebelova@jcl.cz, phone: +420 771 290 611

Než začnete vyplňovat formulář, přečtěte si, prosím, Směrnici jazykového vzdělávání Vaší společnosti.

Jazykový rozvoj.pdf

Osobní údaje:

Informace o kurzu:

Zaměření výuky:

%
%
Please check more boxes.

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek