Jablotron Holding

REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY

Děkujeme za Váš zájem se zapojit do jazykové výuky ve Vaší společnosti. Abychom byli schopni připravit kurz podle Vašich představ, rádi bychom Vás poprosili o vyplnění formuláře s Vašimi preferencemi.

 

Po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. 

Rádi bychom požádali o vyplnění testu, který předáme Vašemu lektorovi a bude si tak schopen připravit výukový plán, který bude odpovídat Vaší úrovni.

Maximální doba na vyplnění testu je 65 minut (reálná délka potřebná pro vyplnění testu závisí na pokročilosti studenta), po uplynutí časového limitu se test automaticky ukončí. Test můžete samozřejmě vypracovat i z domova.

JAZYKOVÝ TEST

Login: Jablotron

Heslo: Jablotron

 

Je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Audit bude probíhat telefonickou formou a potrvá přibližně 15 minut. Auditor Vás bude sám kontaktovat po Vaší registraci do výuky.

Dle Vaší interní směrnice bude součástí podpory Vašeho studia také elearningový kurz. Informace k jeho organizaci dostanete samostatně.

V případě jakýchkoliv dotazů k jazykové výuce kontaktujte, prosím Course Managera:

Jana Poskerová, jana.poskerova@jcl.cz, +420 773 794 220 

 

Osobní údaje:

Pravidla jazykové výuky

SIZ24S03_Jazykova_vyuka.pdf

Informace o kurzu:

Zaměření výuky:

Please check more boxes.

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

Flexibilní rozvrh znamená ad hoc vzájemnou domluvu s lektorem dle možností, týká se online lekcí.

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek