NÁŠ T-ROOM MĚNÍ PODOBU!

Ještě neodebíráte zdarma náš elektronický bulletin T-ROOM? Je plný zajímavostí, jazykových tipů, a najdete v něm i malé soutěže - v březnu třeba hrajeme o poukázku do knihkupectví Neoluxor. Od letošního roku navíc změnil svoji podobu.

T-ROOM je elektronický měsíčník, který připravuje naše metodické oddělení. Shrnuje společensko-kulturní dění uplynulého měsíce a přináší články k aktuálním tematů, různá jazyková cvičení a pravidelnou soutěž.

"Skrze T-ROOM se snažíme studentům zajímavou a jednoduchou formou představit idiomatickou a hovorovou slovní zásobu, která pomáhá rozvíjet přirozenost projevu. Našim klientům ho tak v případě zájmu každý měsíc zasíláme v pdf. Využívají ho buď jako součást interní komunikace, do svého firemného časopisu nebo jen jako zpestření pro své zaměstnance."

Jakub Hankiewicz, Metodik James Cook Languages

A jak vypadá nejnovější vydání? Podívejte se online nebo si stáhněte nejnovější čísla v pdf:

   

   The website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic.

By selecting the following option, you agree to the use of cookies and the use of data about your behavior on the website to display targeted advertising.

You can turn off or edit personalization and targeted advertising at any time. The consent now granted is valid for 1 year.