Dvě nové tváře v top managementu JCL

Obchodní oddělení nyní vedou Jan Sklenář a Tomáš Obadal. Společnost James Cook Languages, přední poskytovatel firemních jazykových služeb, má dvě nové tváře v top managementu, konkrétně v oddělení obchodu a péče o zákazníky. Ředitelem péče o zákazníky (Customer Care Director) je nyní Jan Sklenář a novým obchodním ředitelem (Sales Director) se stal Tomáš Obadal. Oba manažeři působí v James Cook Languages více než 6 let.

„James Cook Languages má velmi specifický přístup k zákazníkům.  Je to asi něco, jako když si jdete pro kávu a místo toho, aby vám „jen“ uvařili dobrou kávu, uvaří výbornou a ještě se na vás mile usmějí. K tomu se upřímně zajímají, jak se máte, dokáží vám naslouchat a na závěr vám ke kávě dají koláč či bábovku, podle toho, co máte rádi. Tak je tomu i u nás, snažíme se, aby naši klienti měli ten nejlepší servis a v nás jako dodavateli výborného, samostatného a spolehlivého partnera,“ vysvětluje Jan a dodává „rád bych do již zavedených a kvalitních postupů přidal ještě více právě takovéhoto individuálního přístupu, aby byl každý klient nadmíru spokojen nejen s našimi službami, ale i s přístupem a komunikací.“

Tomáš svoji novou pozici komentuje slovy: „Do James Cook Languages jsem nastoupil v roce 2012 a od té doby se změnilo mnohé. Mimo jiné jsme se rozrostli do dalších zemí, v současnosti zažíváme a překonáváme velkou změnu na trhu práce v podobě extrémně nízké nezaměstnanosti a spojili jsme se s největší českou vzdělávací skupinou EDUA Group. To vše napomáhá tomu, že jsme českou jedničku ve firemním jazykovém vzdělávání. Především to ale klade také důraz na naši práci. Kdybychom neměli dobře nastavené procesy a vysoké nároky na kvalitu výuky, nedostali bychom se na vrchol. To beru jako svůj další úkol. Nadále dbát na dodržování těchto hodnot a posouvat hranice našich služeb kupředu,“ říká nově jmenovaný obchodní ředitel James Cook Languages.

Jan má cenné pracovní zkušenosti z mezinárodní společnosti Hanel Global Toys, kde působil několik let na pozici Sales Manager. V James Cook Languages pracuje již 7 let a v současné době vede tým, který pečuje o zákazníky. Mimo práci se věnuje jízdě na koni i jiným sportům a umí ocenit dobrou gastronomii.  

Tomáš před svým působením v James Cook Languages sbíral pracovní zkušenosti i v Americe, kde působil několik let jako Sales Representative pro společnost Southwestern Advantage Company. Jeho oblíbenou aktivitou na odreagování se po práci je sport ve formě volejbalu či basketbalu, rád se ale věnuje i aktivní turistice. Tomáš vede nyní v JCL tým obchodníků.