REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY REDA

REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY

Na základě Vašeho zájmu o zařazení do jazykové výuky společnosti REDA a.s., Vás prosíme o vyplnění registračního formuláře níže. Formulář slouží ke zjištění nezbytných informací pro zahájení výuky. 

Základní podmínky jazykové výuky ve spol. REDA a.s.:

  • přihlásit se do výuky mohou THP pracovníci
  • docházka: vaše měsíční účast na kurzu musí být minimálně 75 %
  • omlouvání: v případě, že se nebudete moci na lekci dostavit, je nutné se vždy předem omluvit (způsoby, jakým se můžete omluvit, vám budou sděleny v informačním emailu před zahájením kurzu), preferovaná omluva je přes informační portál Schoolpartner, kde máte výčet termínů kurzů.
  • Součástí výuky budou učebnice. Rádi bychom Vás tímto požádali o pořízení učebnic, dle doporučení a domluvy s Vaším lektorem. Učebnice je možné pořídit i prostřednictvím JCL - o této možnosti Vás bude informovat Váš lektor.

     

    Učebnice skýtají velké množství výhod. Na rozdíl od kopií jsou přehledné, jelikož je všechna látka soustředěna na jednom místě. Pokud si budete chtít učivo zopakovat či si nebudete moci na cokoliv vzpomenout, můžete se k probíranému učivu jednoduše vrátit. Učebnice má také daný sylabus (učební plán), tudíž přesně víte, jakou bude mít Váš kurz strukturu. Lektoři kromě učebnice zpravidla využívají i další zdroje, jako jsou obrázkové materiály, videa atd., a tak se nemusíte obávat, že by Vaše výuka nebyla pestrá. Investice do učebnic se tedy jistě každému studentovi v praxi vrátí ve formě komfortu a efektivním průběhu výuky.

 

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím:

  • JCL - operativa, zajištění kurzů: Klára Uhrová, Course Manager, tel.: ​777 141 923, email: klara.uhrova@jcl.cz 
  • REDA - obecné podmínky jazykové výuky: Lucie Burianová, HR generalist, tel.: 737 202 066, email: lucie.burianova@reda.cz 

Vyplňte prosím přihlašovací formulář. Po jeho vyplnění a kliknutí na „ODESLAT PŘIHLÁŠKU“ bude formulář automaticky odeslán do JCL a na personální oddělení REDA. To, že byla přihláška úspěšně zpracována se Vám zobrazí na monitoru. Pod tímto oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy. Prosím, abyste si vybrali patřičný jazyk a test vypracovali, pomůže nám kurz připravit adekvátně k Vaší jazykové úrovni. Vypracování testu trvá 40-90min (v závislosti na Vaší jazykové úrovni) a vypracovat jej můžete i z domova.

Mimo elektronického testu je potřebné ještě absolvovat telefonický rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Ohledně formy, termínu konání a dalších informací Vás bude kontaktovat přímo JCL.

Osobní údaje:

Informace o kurzu:

Zahájení kurzu je možné cca 3 týdny po otestování Vaší jazykové úrovně. 

Na co se chcete při výuce zaměřit?

%
%

Na jaké dovednosti se chcete zaměřit?

Please check more boxes.
Please check more boxes.
Please check more boxes.

Uveďte, kdy NEMŮŽETE na lekci docházet.

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Další služby naleznete na našich webových stránkách

James Cook Languages

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.