Orkla Foods Česko a Slovensko, a.s.

REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY

Děkujeme za Váš zájem se zapojit do jazykové výuky ve společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko, a.s.. Abychom byli schopni připravit kurz podle Vašich představ, rádi bychom Vás poprosili o vyplnění formuláře s Vašimi preferencemi níže.

Po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru.

 

Pod daným oznámením najdete odkaz na naše online testy. Rádi bychom požádali o vyplnění testu, který předáme Vašemu lektorovi a bude pro něj snazší připravit si výuku tak, aby odpovídala Vaší úrovni.

Link: https://langtest.jcl.cz/corporate/


Login: Orkla
Heslo: Orkla

Informace pro stávající studenty James Cook Languages - Test nemusíte vyplňovat pokud již studujete a absolvovali jste test přímo na hodině s lektorem v rámci hodnocení pokroku. V opačném případě, prosíme, test vyplňte.

 

V případě jakýchkoliv dotazů k jazykové výuce kontaktujte, prosím,

zástupce za JCL Martina Beránka: martin.beranek@jcl.cz nebo HR zástupce Vaší společnosti pro Českou republiku  Veroniku Lacinovou: veronika.lacinova@orkla.cz

Osobní údaje:

Informace o kurzu:

Zaměření výuky:

Please check more boxes.

Preferované časy:

BEZ PŘEDCHOZÍHO SCHVÁLENÍ NADŘÍZENÝM (A UDĚLENÍM VÝJIMKY)

NEMŮŽE VÝUKA PROBÍHAT MEZI 9:00 - 14:00.

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek