REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY OKAY (BRNO)

REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY

Vážení zaměstnanci společnosti OKAY,

rádi bychom Vám nabídli možnost přihlásit se do jazykových kurzů pořádaných naší společností James Cook Languages. Kurzy probíhají přímo u vás na pracovišti, což je skvělá příležitost pro studium jazyka. Pokud o jazykový kurz máte zájem, prosíme vás o vyplnění formuláře níže.

Formulář slouží ke zjištění nezbytných informací pro zahájení výuky. Po vyplnění a kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. Pod daným oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy.

Mimo elektronického testu je potřebné absolvovat také ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o Vaší jazykové úrovni. Ohledně termínu konání ústního rozhovoru Vás budeme kontaktovat po zpracování přihlášek do výuky. Realizace elektronického testu a účast na ústním rozhovoru je pro zájemce o studium jazyka povinná.

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím Course Managera.

Jméno Příjemní

email:

tel.:  

Směrnice jazykového vzdělávání

Než začnete vyplňovat formulář, přečtěte si, prosím, Směrnice jazykového vzdělávání Vaší společnosti. 

Směrnice jazykového vzdělávání.pdf

Osobní údaje:

Informace o kurzu:

Zaměření výuky:

%
%
Please check more boxes.

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Vstupní jazykový audit

Po odeslání přihlášky vyplňte, prosím, elektornický test. 

Ohledně termínu konání ústních rozhovorů, které se uskuteční přímo ve Vaší společnosti, Vás budeme v brzké době kontaktovat. Rozhovor nám poskytne ucelenější přehled o Vaší jazykové úrovni a další detaily pro zabezpečení Vašeho kurzu, bude veden lektorem jazykove školy James Cook Languages. Rozhovor bude trvat přibližně 10 minut. 

Další informace naleznete na našich webových stránkách

James Cook Languages