Přihláška na jazykovou výuku

Přihláška na jazykovou výuku

Vyplňte prosím přihlašovací formulář. Po jeho vyplnění a kliknutí na „ODESLAT" nám bude formulář automaticky odeslán. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. Pod tímto oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy.


Mimo elektronického testu je potřebné ještě absolvovat telefonický rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o Vaší jazykové úrovni. Prosím, nezapomeňte uvést své telefonní číslo, aby se s Vámi mohl auditor později spojit.

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím Course Managera, Terezu Zástěrovou, tereza.zasterova@jcl.cz

    

OSOBNÍ ÚDAJE:

INFORMACE O KURZU

V průběhu studia je samozřejmě možné lektora změnit. Například začít s českým a pracovat na gramatice a pak se přesunout k rodilému a více konverzovat.

Please check more boxes.

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

Kurz má časovou dotaci vždy 1x týdně 60minut. Prosíme o maximální možný rozsah vašich časových možností, abychom snáze dokázali najít vhodnou skupinku a volný termín lektora pro vaši výuku.

Nejobtížněji se obsazují kurzy v časech 7:30 – 10:00, v té době je nejméně volných lektorů a zajištění kurzu trvá zpravidla déle.

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Jazykový audit

Na základě vyplněné přihlášky Vás bude v následujících dnech telefonicky kontaktovat lektor jazykové školy James Cook Languages, který s Vámi povede pohovor v délce přibližně 10 minut. Zjistí tak úroveň Vašeho mluveného projevu a další detaily pro zabezpečení Vašeho kurzu.