Přihláška na jazykovou výuku

Přihláška na jazykovou výuku

Vyplňte prosím přihlašovací formulář. Po jeho vyplnění a kliknutí na „ODESLAT" nám bude formulář automaticky odeslán. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. Pod tímto oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy.


Mimo elektronického testu je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Prosí přihlaste se na jeden z nabízených termínů. Pokud se nemůžete účastnit osobně, vypište své tel. číslo a auditor Vám zavolá. Prosím preferujte osobní setkání.

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím Course Managera, Terezu Zástěrovou, zasterova@jcl.cz.    

OSOBNÍ ÚDAJE:

INFORMACE O KURZU

V průběhu studia je samozřejmě možné lektora změnit. Například začít s českým a pracovat na gramatice a pak se přesunout k rodilému a více konverzovat.

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

Kurz má časovou dotaci vždy 1x týdně 60minut. Prosíme o maximální možný rozsah vašich časových možností, abychom snáze dokázali najít vhodnou skupinku a volný termín lektora pro vaši výuku.

Nejobtížněji se obsazují kurzy v časech 7:30 – 10:00, v té době je nejméně volných lektorů a zajištění kurzu trvá zpravidla déle.

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Angličtina středa 3.4.2019

03.04.2019

Ilona Zdeňková

místnost Madrid

Angličtina pondělí 8.4.2019

08.04.2019

Lenka Adámková

místnost Madrid

Angličtina úterý 9.4.2019

09.04.2019

Ilona Zdeňková

místnost Den Haag

Angličtina středa 10.4.2019

10.04.2019

Ilona Zdeňková

místnost Maastricht

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o používání jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek laskavě souhlasíte s použitím souborů cookie.