Přihláška do jazykové výuky v rámci společnosti NN

Vážení zaměstnanci společnosti NN,

rádi bychom Vám nabídli možnost přihlásit se do jazykových kurzů pořádaných naší společností James Cook Languages. Kurzy mají intenzitu 1x60' týdně a probíhají přímo u vás na pracovišti, což je skvělá příležitost pro studium jazyka. V případě mimořádné situace probíhá výuka v online režimu. Pokud o jazykový kurz máte zájem, vyplňte laskavě formuláře níže.

Formulář slouží ke zjištění nezbytných informací pro zahájení výuky. Po vyplnění a kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. Pod daným oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy. Rozřazovací test, prosím, vyplňte ihned po odeslání registrace.

Mimo elektronického testu je potřebné absolvovat také ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o Vaší jazykové úrovni. Ohledně termínu konání ústního rozhovoru Vás budeme kontaktovat auditor na Vámi uvedené telefonické číslo. Realizace elektronického testu a účast na ústním rozhovoru je pro zájemce o studium jazyka povinná.


V případě jakýchkoliv dotazů k jazykové výuce kontaktujte, prosím, Course Managera:

Adéla Al Sharua, adela.alsharua@jcl.cz 

OSOBNÍ ÚDAJE:

INFORMACE O KURZU

V průběhu studia je samozřejmě možné lektora změnit. Například začít s českým a pracovat na gramatice a pak se přesunout k rodilému a více konverzovat.

Please check more boxes.

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

Kurz má časovou dotaci vždy 1x týdně 60minut. Prosíme o maximální možný rozsah vašich časových možností, abychom snáze dokázali najít vhodnou skupinku a volný termín lektora pro vaši výuku.

Nejobtížněji se obsazují kurzy v časech 7:30 – 10:00, v té době je nejméně volných lektorů a zajištění kurzu trvá zpravidla déle.

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Jazykový audit

Na základě vyplněné přihlášky Vás bude v následujících dnech telefonicky kontaktovat lektor jazykové školy James Cook Languages, který s Vámi povede pohovor v délce přibližně 10 minut. Zjistí tak úroveň Vašeho mluveného projevu a další detaily pro zabezpečení Vašeho kurzu.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.