Přihláška na jazykovou výuku

Přihláška na jazykovou výuku

Vyplňte prosím přihlašovací formulář. Po jeho vyplnění a kliknutí na „ODESLAT" nám bude formulář automaticky odeslán. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. Pod tímto oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy.


Mimo elektronického testu je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Prosím, přihlaste se na jeden z nabízených termínů. Pokud se nemůžete účastnit osobně, vypište své tel. číslo a auditor Vám zavolá. Prosím preferujte osobní setkání.

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím Course Managera, Terezu Zástěrovou, tereza.zasterova@jcl.cz

    

OSOBNÍ ÚDAJE:

INFORMACE O KURZU

V průběhu studia je samozřejmě možné lektora změnit. Například začít s českým a pracovat na gramatice a pak se přesunout k rodilému a více konverzovat.

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

Kurz má časovou dotaci vždy 1x týdně 60minut. Prosíme o maximální možný rozsah vašich časových možností, abychom snáze dokázali najít vhodnou skupinku a volný termín lektora pro vaši výuku.

Nejobtížněji se obsazují kurzy v časech 7:30 – 10:00, v té době je nejméně volných lektorů a zajištění kurzu trvá zpravidla déle.

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Přihlášení na jazykový audit

Přihlašte se, prosím, k jednomu z uvedených termínů osobních pohovorů, které se uskuteční ve Vaší společnosti. Pohovor povede lektor jazykové školy James Cook Languages. Zjistí tak úroveň Vašeho mluveného projevu a další detaily pro zabezpečení Vašeho kurzu. Pohovor bude trvat přibližně 10 minut.

Angličtina úterý 10. 12. 2019

Angličtina

10.12.2019

Petra Tomanová

Den Haag, 1.patro

Angličtina úterý 17. 12. 2019

Angličtina

17.12.2019

Petra Tomanová

Den Haag, 1.patro