Kooperativa

Registrace do jazykové výuky

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

pro úspěšné dokončení registrace do výuky angličtiny je třeba splnit posledních pár kroků.

Na této stránce prosím doplňte své kontaktní údaje vč. preferované lokality, časů výuky atd. Některé body jako: jazyk, typ a intenzita výuky, jsou již předvyplněné, protože vychází z centrálního nastavení výuky ve společnosti Kooperativa. Zobrazujeme je proto, abychom předešli případným dotazům. 

Po vyplnění formuláře a kliknutí na „ODESLAT PŘIHLÁŠKU“ bude formulář automaticky odeslán do jazykové školy James Cook languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována se Vám zobrazí na monitoru.

Pod tímto oznámením najdete odkaz na elektronický test. Prosím, abyste test absolvovali co nejrychleji, bez tohoto kroku nemůžete být do výuky zařazeni. Vypracování testu trvá 40 - 90min (v závislosti na Vaší jazykové úrovni) a absolvovat jej můžete i z domova. 

Po dokončení testu se s vámi kolegové ze společnosti James Cook Languages spojí a domluví, kdy bude vaše výuka začínat. V tomto bodě prosíme o trpělivost. Očekáváme zvýšený zájem o výuku a jazyková škola bude přihlášky odbavovat průběžně. 

Děkujeme za součinnost při organizaci jazykové výuky a přejeme hodně studijních úspěchů.

OSOBNÍ ÚDAJE 

Praha – Centrála, Pobřežní 21
Praha – Sámova 8
Pardubice – Nám. Republiky 115
Pardubice – třída Míru 94
Brno – Nádražní 14
Modřice – Brněnská 634
Liberec – Rumunská 9
Liberec – Nám. Dr. Edvarda Beneše 25
Plzeň – Zahradní 3
Ostrava – Zámecká 19
Jiné:

Informace o kurzu

Anglický jazyk, typ kurzu - skupinový, intenzita výuky - 1x týdně 90 minut

V průběhu studia je samozřejmě možné lektora změnit. Například začít s českým a pracovat na gramatice a pak se přesunout k rodilému a více konverzovat.

Pokud políčko zaškrtene, ozveme se Vám a domluvíme detaily, jak by Vás mohl Váš lektor učit přes James Cook Languages.

Na co se chcete při výuce zaměřit?

%
%
Please check more boxes.

KDY NEMOHU NA LEKCE DOCHÁZET:

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Doba studia není započítána do odpracované doby, a proto čas výuky přizpůsobte požadavkům vaší organizační jednotky a zkonzultujte jej se svým nadřízeným.

V případě dotazů kontaktujte zástupce personálního úseku Tomáše Drozdka nebo Course Mangera z jazykové školy: olga.hrabanova@jcl.cz