Kooperativa

REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY

Vážení zaměstnanci společnosti Kooperativa,


k úspěchu v dnešním moderním světě je téměř nutné ovládat základy anglického jazyka. Jako manažeři se můžete setkat jak s mluveným slovem, tak i s texty. Z toho důvodu jsme pro vás připravili jazykový audit - nezávislý a přehledný ukazatel vaši jazykové úrovně.

 

Audit se skládá ze dvou částí.

 

1.    Rozhovor s auditorem:
Vzhledem k tomu, že je již hlavní vlna testování za námi, musíme se s Vámi dohodnout na alternativním termínu. Po vyplnění gramatického testu se Vám ozveme a termín setkání/telefonátu s auditorem dohodneme individuálně.

Následné setkání/telefonát s auditorem, které trvá cca 15 min. 

 

2.    Gramatický test

Po vyplnění osobních údajů níže na této stránce a kliknutí na tlačítko "Požádat o individuální rozhovor s auditorem" se Vám na další stránce objeví informace, že byla žádost o individuální termín odeslána do JCL.

Pod touto informací najdete i odkaz na elektronický test s pokyny k vyplnění. Vypracování testu trvá 40 - 90min (v závislosti na Vaší jazykové úrovni) a vypracovat jej můžete i z domova.

Test je rozdělen do 5 částí po 30 otázkách podle náročnosti a časový limit pro každou část je 20 minut. Test je třeba vyplnit celý najednou.
Pro postup do další části testu je nutný zisk alespoň 70% správných odpovědí z bezprostředně předcházející části.
U každé otázky označte správnou odpověď.

V případě dotazů nás kontaktujte na: pavla.elsnerova@jcl.cz 


Děkujeme za spolupráci,


Tým James Cook Languages

Osobní údaje: