REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY KOFOLA

Vážení zaměstnanci společnosti Kofola,

rádi bychom Vám nabídli možnost přihlásit se do jazykových kurzů pořádaných naší společností James Cook Languages. Kurzy probíhají přímo u vás na pracovišti, což je skvělá příležitost pro studium jazyka. Pokud o jazykový kurz máte zájem, prosíme vás o vyplnění formuláře níže.

Formulář slouží ke zjištění nezbytných informací pro zahájení výuky. Po vyplnění a kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. Pod daným oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy.

Mimo elektronického testu je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Ohledně formy, termínu konání a dalších informací Vás bude kontaktovat přímo JCL.

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím:

  • JCL - operativa, zajištění kurzů: Miriam Al Sharua, Course Manager, tel.: +420 774 366 989, email: alsharua@jcl.cz
  • Kofola - obecné podmínky jazykové výuky: Petra Rakovianová, HR Specialist, tel.: +420 736 512 902, email: petra.rakovianova@kofola.cz 

Směrnice jazykového vzdělávání

Než začnete vyplňovat formulář, přečtěte si, prosím, Směrnici jazykového vzdělávání Vaší společnosti. 

3 Směrnice jazykového vzdělávání.pdf

Dohoda o srážkách ze mzdy

Zde si stáhněte Dohodu o srážkách ze mzdy k úhradě části nákladů na jazykové vzdělávání Vašeho zaměstnavatele.

Vyplněnou a podepsanou dohodu předejte na HR oddělení pí. Petře Rakovianové. 

Osobní údaje:

Informace o kurzu:

Zaměření výuky:

%
%

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Vstupní jazykový audit

Po odeslání přihlášky vyplňte, prosím, elektornický test. 

Ohledně konání ústního rozhovoru, který se uskuteční telefonicky, Vás budeme v brzké době kontaktovat. Rozhovor nám poskytne ucelenější přehled o Vaší jazykové úrovni a další detaily pro zabezpečení Vašeho kurzu, bude veden lektorem jazykove školy James Cook Languages. Rozhovor bude trvat přibližně 10 minut. 

Další informace naleznete na našich webových stránkách

James Cook Languages

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o používání jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek laskavě souhlasíte s použitím souborů cookie.