First Line Software // Odysseus Data Services

REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY / LANGUAGE REGISTRATION

Děkujeme za Váš zájem se zapojit do jazykové výuky ve Vaší společnosti. Abychom
byli schopni připravit kurz podle Vašich představ, rádi bychom Vás poprosili o vyplnění formuláře s Vašimi preferencemi.

Po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. 
Pod daným oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy. Rádi bychom požádali o vyplnění testu, který předáme Vašemu lektorovi a bude si tak schopen připravit výukový plán, který bude odpovídat Vaší úrovni.

Mimo elektronického testu je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Audit bude probíhat telefonickou formou a potrvá přibližně 15 minut. Auditor Vás bude sám kontaktovat po absolvování elektronického testu.

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím Course Managera: 

Adéla Al Sharua

email: adela.alsharua@jcl.cz 

tel.: +420 773 772 422


Thank you for your interest in participating in language teaching in your company. To
were able to prepare a course according to your ideas, we would like to ask you to fill in a form with your preferences.

After filling out the form and clicking the "SEND" button, the form will be automatically sent to James Cook Languages. The fact that the application has been successfully processed will be displayed on the monitor.
Below the announcement you will find a link to our electronic tests. We would like to ask you to fill in a test, which we will pass on to your lecturer and he will be able to prepare a lesson plan that will correspond to your level.

In addition to the electronic test, it is necessary to have an oral interview with the auditor, who will provide us with a more comprehensive overview of your language level. The audit will take place by telephone and will take approximately 15 minutes. The auditor will contact you himself after passing the electronic test.

In case of any questions about language teaching, please contact the Account Manager:

Adéla Al Sharua

email: adela.alsharua@jcl.cz 

tel.: +420 773 772 422

Osobní údaje:

Personal data:

Informace o kurzu:

Course information:

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

WHEN I CANNOT ATTEND THE LESSONS

Pondělí / Monday
Úterý / Thusday
Středa / Wednesday
Čtvrtek / Thursday
Pátek / Friday

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.