Erste Group Shared Services

Jazykový audit

Registrace k jazykové výuce a auditu

Tento formulář slouží ke zprostředkování online průřezového testu a přípravě rozhovorů v cílových jazycích. Cílem je ověřit Vaše aktuální znalosti a dovednosti v anglickém a německém jazyce. Níže najdete bližší informace k testu a jeho vyplnění, stejně tak k organizaci rozhovorů.

Po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. 

Test

Rádi bychom Vás poprosili o vyplnění jazykového testu. Maximální doba na vyplnění testu je 65 minut (reálná délka potřebná pro vyplnění testu závisí na pokročilosti studenta), po uplynutí časového limitu se test automaticky ukončí. Test můžete samozřejmě vypracovat i z domova.

Login a heslo do aplikace je "Erste".

>>> ONLINE LANGUAGE TEST <<<

Jazykový audit - pohovor

Dále prosíme o registraci k rozhovorům z německého a anglického jazyka. Na každý jazyk je potřeba se registrovat zvlášť.

Po "rozkliknutí" oken níže se, prosím zaregistrujte na konkrétní termín a jazyk. Pohovor provede auditor jazykové školy James Cook Languages. Jeho obsahem je zjištění jazykové úrovně vašeho mluveného projevu. Pohovor trvá přibližně 15 minut, buďte, prosím, ve Vámi zvoleném čase k přihlášeni na uvedeném linku platformy MS Teams.

Na každý termín je možné se přihlásit maximálně 24 hodin před jeho konáním.

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím Course Manager Senior:

Jana Martínková: jana.martinkova@jcl.cz, tel.: +420 739 053 128