EmbedIT - Přihlášení do jazykové výuky

EmbedIT - Registration for the language teaching

Na základě nominace do jazykové výuky ze strany Vaší společnosti, Vás prosíme o vyplnění registračního formuláře, který specifikuje Vaše preference a potřeby.

Vyplňte prosím přihlašovací formulář. Po jeho vyplnění a kliknutí na „ODESLAT“ bude formulář automaticky odeslán na personální oddělení EmbedIT. To, že byla přihláška úspěšně zpracována se Vám zobrazí na monitoru. Pod tímto oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy. Prosím, abyste si vybrali patřičný jazyk a test vypracovali, pomůže nám kurz připravit adekvátně k Vaší jazykové úrovni. Vypracování testu trvá 40-90 min. (v závislosti na Vaší jazykové úrovni) a vypracovat jej můžete i z domova.

Mimo elektronického testu je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. V nejbližších dnech Vás bude auditor kontaktovat telefonicky. 


Based on the nomination for language teaching by your company, please fill in the registration form, which specifies your preferences and needs.

Please fill in the application form. After filling it out and clicking on "SEND", the form will be automatically sent to the EmbedIT personnel department. The fact that the application has been successfully processed will be displayed on the monitor. Below this announcement you will find a link to our electronic tests. Please choose the appropriate language and develop a test, it will help us prepare the course adequately to your language level. The elaboration of the test takes 40-90 min. (depending on your language level) and you can work it out from home.

In addition to the electronic test, you also need to have an oral interview with the auditor, who will provide us with a more comprehensive overview of your language level. In the coming days, the auditor will contact you by phone.

Osobní údaje:

Personal data:

Vaše preference jazykového kurzu:

Your language course preferences:

Zahájení kurzu je možné nejdříve za cca 3 týdny po otestování Vaší jazykové úrovně a ústním pohovoru s auditorem.


The course can be started no earlier than about 3 weeks after testing your language level and an oral interview with the auditor.

Na co se chcete při výuce zaměřit? / What do you want to focus on in teaching?

%
%
Please check more boxes.

Uveďte, kdy NEMŮŽETE docházet na lekci.


Indicate when you CANNOT attend the lesson.

Pondělí / Monday
Úterý / Tuesday
Středa / Wednesday
Čtvrtek / Thursday
Pátek / Friday

Další služby naleznete na našich webových stránkách / You can find other services on our website

James Cook Languages

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.