Danone + Nutricia

REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY/LANGUAGE REGISTRATION

Na základě Vaší nominace do jazykové výuky Vás prosíme o vyplnění registračního formuláře.

Formulář slouží ke zjištění nezbytných informací pro zahájení výuky. Po vyplnění a kliknutí na tlačítko "ODESLAT/SEND" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru a obdržíte shrnující email. 

Po odeslání formuláře budete vyzváni k vyplnění online testu.

Nebo můžete test vypracovat nyní, test se Vám otevře v novém okně po kliknutí na odkaz:

TEST

login: Danone
heslo: Danone

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím Course Managera, Michaelu Švecovou, email: michaela.svecova@jcl.cz


Based on your nomination for language education, we kindly ask you to fill in the form below to register yourself for a language course. 

The form is used to find out the necessary information to start the course. After registering and clicking the "ODESLAT/SEND" button, the form will automatically be forwarded to James Cook Languages. Confirmation that the application was successfully processed will be displayed on your monitor and you will receive a summary email.

Afterward, you will be asked to complete an online language test. 

Or you can complete the test now, the test will open in a new window after clicking on the link:

TEST

login: Danone
password: Danone

For any questions about the language courses please contact Course Manager, Michaela Švecová, email: michaela.svecova@jcl.cz.

Na základě domluvy se společností Danone a Nutricia bude výuka probíhat do odvolání online. Po přechodu na prezenční výuku může probíhat pouze v prostorách firmy Danone a Nutricia, případně může pokračovat dále online.

Pokud nebudete moci docházet na prezenční výuku do kanceláře v Praze nebo Bratislavě, zvolte prosím možnost Jiné - online.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.