CZECH PROMOTION group, s.r.o.

REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY

Děkujeme za Váš zájem se zapojit do jazykové výuky ve Vaší společnosti. Abychom byli schopni připravit kurz podle Vašich představ, rádi bychom Vás poprosili o vyplnění formuláře s Vašimi preferencemi.

 

Po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. 

Rádi bychom požádali o vyplnění testu, který předáme Vašemu lektorovi a bude si tak schopen připravit výukový plán, který bude odpovídat Vaší úrovni.

Maximální doba na vyplnění testu je 65 minut (reálná délka potřebná pro vyplnění testu závisí na pokročilosti studenta), po uplynutí časového limitu se test automaticky ukončí. Test můžete samozřejmě vypracovat i z domova.

JAZYKOVÝ TEST

Login: promotion

Heslo: promotion

Je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Audit bude probíhat telefonickou formou a potrvá přibližně 15 minut. Auditor Vás bude sám kontaktovat po Vaší registraci do výuky.

 

V případě jakýchkoliv dotazů k jazykové výuce kontaktujte, prosím, Course Managera:

Matěj Winkler email: matej.winkler@jcl.cz, phone: +420 775 871 721

Osobní údaje:

Informace o kurzu:

Finální výběr lektora vždy závisí na Vaší jazykové úrovni

Zaměření výuky:

Please check more boxes.

Lekce se mohou konat od pondělí do pátku 7-10 a 16-19 hodin.

PROSÍM, UVEĎTE, KDY NEMŮŽETE DOCHÁZET NA LEKCE: