CEOS Data

REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY / LANGUAGE REGISTRATION

Děkujeme za Váš zájem se zapojit do jazykové výuky ve Vaší společnosti. Abychom
byli schopni připravit kurz podle Vašich představ, rádi bychom Vás poprosili o vyplnění formuláře s Vašimi preferencemi.

Rádi bychom Vás také požádali o vyplnění testu, který předáme Vašemu lektorovi a bude si tak schopen připravit výukový plán, který bude odpovídat Vaší úrovni.

Maximální doba na vyplnění testu je 65 minut (reálná délka potřebná pro vyplnění testu závisí na pokročilosti studenta), po uplynutí časového limitu se test automaticky ukončí. Test můžete samozřejmě vypracovat i z domova.

>>> ONLINE LANGUAGE TEST <<<

Login: Ceos

Heslo: Ceos

Mimo elektronického testu je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Audit bude probíhat telefonickou formou a potrvá přibližně 15 minut. Auditor Vás bude sám kontaktovat po absolvování elektronického testu.

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím Course Managera: 

Eva Fecková

email: eva.feckova@jcl.cz

tel.: +420 775 872 189


Thank you for your interest in participating in language teaching in your company. To
were able to prepare a course according to your ideas, we would like to ask you to fill in a form with your preferences.

The form is used to find out the necessary information to start teaching. After filling out and clicking on the "SEND" button, the form will be automatically sent to James Cook Languages.

We also ask you to fill in the online test, it takes about 65 minutes (depending on your language level) and you can work it also later.

>>> ONLINE LANGUAGE TEST <<<

Login: Ceos

Password: Ceos

In addition to the electronic test, it is necessary to have an oral interview with the auditor, who will provide us with a more comprehensive overview of your language level. The audit will take place by telephone and will take approximately 15 minutes. The auditor will contact you himself after passing the electronic test.

In case of any questions about language teaching, please contact the Course Manager:

Eva Fecková

email: eva.feckova@jcl.cz 

tel.: +420 775 872 189

Osobní údaje:

Personal data:

Pravidla výuky anglického jazyka/Language Policy

Než začnete vyplňovat formulář, přečtěte si, prosím, Směrnice jazykového vzdělávání Vaší společnosti./Please read your company's Language Policy before filling out the form. 

 

Pravidla výuky anglického jazyka_01_2021.pdf

Informace o kurzu:

Course information:

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

WHEN I CANNOT ATTEND THE LESSONS

Pondělí / Monday
Úterý / Thusday
Středa / Wednesday
Čtvrtek / Thursday
Pátek / Friday

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.