REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY CCI Czech Republic

Vážení zaměstnanci společnosti IMI CCI,

rádi bychom Vám nabídli možnost přihlásit se do jazykových kurzů pořádaných naší společností James Cook Languages (JCL). Kurzy probíhají přímo u vás na pracovišti, což je skvělá příležitost pro studium jazyka. Pokud o jazykový kurz máte zájem, prosíme vás o vyplnění formuláře níže. Formulář slouží ke zjištění nezbytných informací pro zahájení výuky. 

Základní podmínky jazykové výuky ve spol. IMI CCI:

  • Docházka: vaše měsíční účast na kurzu musí být minimálně 80 %.
  • Omlouvání: v případě, že se nebudete moci na lekci dostavit, je nutné se vždy předem omluvit (způsoby, jakým se můžete omluvit, vám budou sděleny v informačním emailu před zahájením kurzu).
  • Součástí výuky budou učebnice. Rádi bychom Vás tímto požádali o pořízení učebnic, dle doporučení a domluvy s Vaším lektorem. Učebnice je možné pořídit i prostřednictvím JCL - o této možnosti Vás bude informovat Váš lektor. Učebnice skýtají velké množství výhod. Na rozdíl od kopií jsou přehledné, jelikož je všechna látka soustředěna na jednom místě. Pokud si budete chtít učivo zopakovat či si nebudete moci na cokoliv vzpomenout, můžete se k probíranému učivu jednoduše vrátit. Učebnice má také daný sylabus (učební plán), tudíž přesně víte, jakou bude mít Váš kurz strukturu. Lektoři kromě učebnice zpravidla využívají i další zdroje, jako jsou obrázkové materiály, videa atd., a tak se nemusíte obávat, že by Vaše výuka nebyla pestrá. Investice do učebnic se tedy jistě každému studentovi v praxi vrátí ve formě komfortu a efektivním průběhu výuky.

 

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím:

JCL - operativa, zajištění kurzů: Miriam Al Sharua, Course Manager, tel.: +420 774 366 989, email: miriam.alsharua@jcl.cz
IMI CCI - obecné podmínky jazykové výuky: Věra Tomašíková, +420 513 059 127, +420 739 601 976, vera.tomasikova@imi-critical.com

Vyplňte prosím přihlašovací formulář. Po jeho vyplnění a kliknutí na „ODESLAT PŘIHLÁŠKU“ bude formulář automaticky odeslán do JCL. To, že byla přihláška úspěšně zpracována se Vám zobrazí na monitoru. Pod tímto oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy. Prosím, abyste si vybrali patřičný jazyk a test vypracovali, pomůže nám kurz připravit adekvátně k Vaší jazykové úrovni. Vypracování testu trvá 40-90min (v závislosti na Vaší jazykové úrovni) a vypracovat jej můžete i z domova.

Mimo elektronického testu je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Ohledně formy, termínu konání a dalších informací Vás bude kontaktovat přímo JCL.

Osobní údaje:

Informace o kurzu:

Zaměření výuky:

%
%
Please check more boxes.

Výchozí nastavení jazykové výuky je 1x týdně 90 minut. V případě požadavku na jinou intenzitu/délku uveďte v komentáři - jiné nastavení bude podléhat schválení společnosti IMI CCI.

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Další informace naleznete na našich webových stránkách

James Cook Languages

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.