Carrier Refrigeration Operation Czech Republic, s.r.o.

REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY/LANGUAGE REGISTRATION

Děkujeme za Váš zájem se zapojit do jazykové výuky ve Vaší společnosti. Abychom byli schopni připravit kurz podle Vašich představ, rádi bychom Vás poprosili o vyplnění formuláře s Vašimi preferencemi.

Po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko "ODESLAT/SEND" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. 
Pod daným oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy. Rádi bychom požádali o vyplnění testu, který předáme Vašemu lektorovi a bude si tak schopen připravit výukový plán, který bude odpovídat Vaší úrovni.

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím Course Managera (kontakt níže na stránce).


Thank you for your interest in language education in your company. 
We kindly ask you to fill in the form below with your preferences to register yourself for a language course. 
After registering and clicking the "ODESLAT/SEND" button, the form will automatically be forwarded to James Cook Languages. Confirmation that the application was successfully processed will be displayed on your monitor, and you will receive a summary email.
Afterward, you will be asked to complete an online language test that will help us to prepare a study plan that fits your language level.
If you have any questions regarding our language courses, please feel free to contact JCL Course Manager (You can find the contact below).

Osobní údaje:/Personal data:

Informace o kurzu:/Course information:

V případě dotazů nás kontaktujte na:/If you have any questions, please contact us:

Klára Uhrová (Course Manager)

klara.uhrova@jcl.cz  

+420 777 141 923