BTL Medical

REGISTRACE DO INDIVIDUÁLNÍ JAZYKOVÉ VÝUKY / REGISTRATION FOR INDIVIDUAL LANGUAGE LESSONS

Děkujeme za Váš zájem zapojit se do individuální jazykové výuky ve Vaší společnosti. Abychom
byli schopni připravit kurz podle Vašich představ, rádi bychom Vás poprosili o vyplnění formuláře s Vašimi preferencemi.

Po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. 

Je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Audit bude probíhat telefonickou formou a potrvá přibližně 15 minut. Auditor Vás bude sám kontaktovat po Vaší registraci do výuky.

Pokud jste v daném jazyce úplným začátečníkem, napište toto do pole "DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE, KOMENTÁŘ",  v takovém případě se ústní rozhovor s auditorem neuskuteční.

Dle interních pravidel BTL mohou jazykové lekce probíhat pouze v pondělí - pátek mezi 7:00 - 10:00 a 16:00 - 19:00.

Pokud výuka probíhá mezi 9:00 a 10:00, je třeba si pro připojení k lekcím zajistit vlastní prostory. Lekce probíhají v online formě.

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte prosím Course Managera: 

Jana Martínková

email: jana.martinkova@jcl.cz

tel.: +420 739 053 128


Thank you for your interest in participating in individual language teaching in your company. To
were able to prepare a course according to your ideas, we would like to ask you to fill in a form with your preferences.

After filling out the form and clicking the "SEND" button, the form will be automatically sent to James Cook Languages. The fact that the application has been successfully processed will be displayed on the monitor.

It is necessary to have an oral interview with the auditor, who will provide us with a more comprehensive overview of your language level. The audit will take place by telephone and will take approximately 15 minutes. The auditor will contact you himself after completing the registration form. If you are a complete beginner in the given language, write this in the "ADDITIONAL INFORMATION, COMMENT" field, in which case the oral interview with the auditor will not take place.

According to the internal rules of BTL, language lessons can take place only on Monday - Friday between 7:00 - 10:00 and 16:00 - 19:00.

If the lessons take place between 9:00 and 10:00, it is necessary for the student to find a suitable space themselves to join the lessons. The courses take place online.

In case of any questions about language teaching, please contact the Course Manager:

Jana Martínková

email: jana.martinkova@jcl.cz 

tel.: +420 739 053 128

Osobní údaje / Personal data:

Informace o kurzu / Course information:

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

WHEN I CANNOT ATTEND THE LESSONS

Pondělí / Monday
Úterý / Thusday
Středa / Wednesday
Čtvrtek / Thursday
Pátek / Friday

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.