Adecco

Language audit - French

Registrační formulář k jazykovému auditu / Language audit registration

Vážení studenti,

zapište prosím své jméno a příjmení k jednomu z uvedených termínů osobních pohovorů, jež se uskuteční ve Vaší společnosti. Pohovor provede auditor jazykové školy James Cook Languages. Jeho obsahem je zjištění jazykové úrovně Vašeho mluveného projevu.

Pohovor trvá přibližně 10 minut, buďte prosím včas připraveni na telefonu. Na každý termín je možné se přihlásit maximálně 24 hodin před jeho konáním. 

Pokud Vám žádný z volných termínů nevyhovuje, prosím kontaktujte přímo auditorku na emailu: 5veruska@seznam.cz a domluvte se individálně. Děkujeme.


Dear students, 

please register for one of the dates of the phone interviews. The interview will be lead by the James Cook Languages ​​auditor and will determine the language level of your spoken language.

The interview takes approximately 10 minutes, please be ready on time on the phone. You can sign up for each appointment no later than 24 hours before it takes place.

If none of the free dates suit you, please contact the auditor directly by email: 5veruska@seznam.cz and negotiate individually. Thank you.

Friday 9.12.2022

Francouzština / French

09.12.2022

Věra Rádyová

Telefonicky / By phone

Friday 16.12.2022

Francouzština / French

16.12.2022

Věra Rádyová

Telefonicky / By phone

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.