TORQUAY INTERNATIONAL SCHOOL

  • prestižní škola pro manažery
  • maximálně 4 studenti ve třídě
  • velmi zkušení a kvalifikování lektoři

O škole TIS

Torquay International School byla založena roku 1972, je uznaná Britskou radou a je členem asociace English UK. Učitelé TIS jsou kvalifikovaní a mají nejméně 10 let praxe. Torquay International School (TIS) sídlí blízko centra Torquay, v rezidenční ulici. Škola má velkou zahradu, 20 tříd (z toho 6 pro kurzy angličtiny pro manažery), počítačové centrum s přístupem na internet, společenskou místnost s plazmovou obrazovkou a volejbalové hřiště. WiFi je v celé budově zdarma.

O škole TIS

Torquay

Město Torquay má 65 tisíc obyvatel a leží v zátoce Torbay na jihozápadním pobřeží Anglie. Celá oblast Torbay je oblíbeným letoviskem, které je pro své ideální klimatické podmínky (dlouhá léta a mírné zimy), známé jako „Anglická riviéra“. Torquay má 50 tenisových kurtů, 18 pláží, 5 divadel, 4 golfová hřiště, 3 bazény, 2 muzea, kasino a 4 noční kluby.

Kurzy

Skupinové

Intenzita 15 – 30 lekcí týdně


Individuální

Intenzita 25 – 35 lekcí týdně

Ubytování

Rodina superior


Hotel

Kurzovné

od 17 510,- Kč

Cena je uvedena za týden

Zajímalo by vás víc?

Obraťte se na nás:

Kontaktní osoba

Denisa Krahulíková

Denisa Krahulíková

Product Specialist

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o používání jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek laskavě souhlasíte s použitím souborů cookie.