THE LANGUAGE ACADEMY FORT LAUDERDALE

  • výuka v malé skupině
  • prestižní škola
  • individuální péče

O škole TLA

The Language Academy (TLA) sídlí v centru Fort Lauderdale v blízkosti hlavního bulváru Las Olas a pouhých 25 minut autem z Miami. Škola má vlastní Media Centre, které mohou studenti využívat k samostudiu nebo k vyřizování emailové korespondence. WiFi připojení je zdarma. Ředitel školy a zároveň majitel Marco Pinna osobně dohlíží na to, aby studenti této školy byli spokojení a odnesli si z kurzu cenné zkušenosti.

O škole TLA

Fort Lauderdale

Fort Lauderdale je prestižní floridské letovisko s krásnými plážemi s bílým pískem a bohatou sítí průplavů, díky nimž získalo přezdívku Americké Benátky. Fort Lauderdale nabízí mnoho rozmanitých aktivit pro volný čas. Můžete sledovat aligátory v přírodní rezervaci Everglades, prozkoumat raketoplány v Kennedyho vesmírném středisku, nakupovat v jednom z největších shopping malls na světě Sawgrass Mills a mnoho dalšího.

Kurzy

Skupinové

Intenzita 20 lekcí / týden


Individuální

Intenzita 20 – 30 lekcí / týden


Kombinace skupinového a individuálního kurzu.

Ubytování

Rodina superior


Apartmán

Kurzovné

od 25 200 Kč

Cena je uvedena za týden

Zajímalo by vás víc?

Obraťte se na nás:

Kontaktní osoba

Denisa Krahulíková

Denisa Krahulíková

Product Specialist

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o používání jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek laskavě souhlasíte s použitím souborů cookie.