E.L.F.E. PAŘÍŽ

  • kurzy pro manažery
  • nízký počet studentů ve třídě

O škole E.L.F.E.

Kurzy francouzštiny v Paříži pro náročné, dospělé klienty nabízí škola E.L.F.E. od r. 1984. Sídlí v půvabné historické budově z 18. století v centru Paříže, nedaleko Opery a náměstí Clichy. Škola je členem prestižní mezinárodní asociace IALC a profesní francouzské asociace SOUFFLE, která sdružuje kvalitní školy, které učí kurzy francouzštiny pro cizince. E.L.F.E. Paříž má 10 pohodlných tříd, terasu, studovnu s knihovnou, počítače s internetem zdarma a navíc WiFi připojení ve všech třídách.

O škole E.L.F.E.

Paříž

Paříž je městem kultury, krásy, slávy, romantiky, historie a módy. V Paříži naleznete vše, co hledáte – od luxusních butiků a nákupních center, přes romantická zákoutí a vyhlášené restaurace až po známé historické stavby, pařížské uličky, proslulé kluby a divadla.

Kurzy

Skupinové

Intenzita 15 – 30 lekcí / týden


Kombinace skupinového a individuálního

Ubytování

Rodina superior


Hotel

Kurzovné

od 33 300,- Kč

Cena je uvedena za týden

Zajímalo by vás víc?

Obraťte se na nás:

Kontaktní osoba

Denisa Krahulíková

Denisa Krahulíková

Product Specialist

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o používání jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek laskavě souhlasíte s použitím souborů cookie.