DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ANEB PŘIJĎTE SE K NÁM PODÍVAT

Přesvědčte se na vlastní oči, že pro nás stojí za to učit! Učíte jazyky a líbilo by se Vám zázemí mezinárodní společnosti? Chtěli byste učit v různých firmách všeobecný, specializovaný či business jazyk? Vítáme nové lektory!

Přijďte se podívat a poslechnout si nezávazně jak to u nás vypadá a proč byste měli učit právě pro nás, jaké našim lektorům nabízíme zázemí, tréninky, workshopy, možnosti rozvoje, lektorské konference a mnoho dalšího. U nás budete mít zázemí pro přípravu svých lekcí, připravené specializované materiály, budete se setkávat se svými kolegy v přátelském a moderním prostředí. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a můžeme si popovídat o náborovém procesu – a pokud Vás naše společnost zaujme, můžeme se rovnou domluvit na dalším setkání.


KDY?

Každou první středu v měsíci od 12: 00 – 13:00 hodin.


KDE?

V prostorách naší jazykové školy v centru Prahy – Florentinum, Na Florenci 2116/15, Praha 1.

Najdete nás v Recepci C, patro -1.


PROČ?

Na to Vám odpovíme vevideu>>, které jsme pro vás natočili. Ale osobně je to ještě lepší – přijďte se k nám podívat a přesvědčte se sami!

Jste srdečně zváni, těšíme se na Vás!

Za tým James Cook Languages

Olga Al Robai

recruitment@jcl.czDiese Websites verwenden Cookies, um Dienste bereitzustellen, Anzeigen anzupassen und den Datenverkehr zu analysieren. Informationen darüber, wie Sie diese Website nutzen, werden an Google weitergegeben. Durch die Nutzung dieser Website stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu.