NOVÝ STUDENT / NEW STUDENT

PŘIHLÁŠENÍ DO JAZYKOVÉ VÝUKY / LANGUAGE COURSE REGISTRATION

Vážení zaměstnanci Y Soft,

 

k přihlášení do jazykové výuky, prosím, vyplňte registrační formulář. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *.

Vaše žádost bude zpracována a náš Course Manager Vás bude kontaktovat v následujících dnech s bližšími informacemi.

 

Pokud máte dotazy týkající se nastavení jazykové výuky ve Y Soft (způsobilost, konkrétní pravidla), kontaktujte Vašeho HR koordinátora:

Viktor Kulhavý

viktor.kulhavy@ysoft.com 

+420 730 131 942

 

Pokud máte dotazy týkající se plánování kurzů, prosím, kontaktujte Course Managera:

Miriam Al Sharua

miriam.alsharua@jcl.cz  

+420 774 366 989


Dear Y Soft employees,

 

To enroll in the language courses, please, fill in the following form. Mandatory fields are marked with an *. Your request will be processed and you will be contacted by our Course Manager Miriam within a few days with further instructions.

 

If you have any questions regarding employee language training and courses in Y Soft (eligibility, specific rules etc.), please contact Y Soft HR Coordinator:

Viktor Kulhavý

viktor.kulhavy@ysoft.com 

+420 730 131 942

 

If you have any questions regarding course planning do not hesitate to contact our Course Manager:

Miriam Al Sharua

miriam.alsharua@jcl.cz   

+420 774 366 989

Osobní údaje / Personal details:

Informace o kurzu / Course information:

Pokud je Vaše úroveň anglického jazyka na úrovni B2 nebo vyšší, můžete si vybrat jakýkoliv jazyk z nabídky. V případě, že je Vaše úroveň znalosti  anglického jazyka A0 - B1, můžete zvolit pouze lekce anglického jazyka. 

 

Všichni noví studenti musí absolvovat test z anglického jazyka, který určí jejich aktuální úroveň. Test nemusíte absolvovat pouze v případě, že máte certifikát z anglického jazyka, který uvádí Vaši úroveň jako B2 nebo vyšší a tento certifikát není starší než 2 roky. 

Pokud nevlastníte certifikát, který určuje Vaši jazykovou úroveň, prosím, vyplňte jazykový test >>ZDE<<. Výsledek se automaticky zašle do naší jazykové školy. V následujcích dnech Vás budeme kontaktovat s výsledkem Vašeho písemného testu a s návrhem termínu pro ústní telefonický pohovor. 

 

Pro více informací si, prosím, pročtěte podmínky pro jazykovou výuku nebo kontaktujete Viktora Kulhavého (Y Soft HR Coordinator). 


Please note that if your English is at level B2 or higheryou can select any language of the languages offered. In case your English level is at A0 - B1, you are entitled to English lessons only.

All new students have to complete the placement test of English (unless they have a certificate not older than 2 years which proves their English is at level B2 or higher).

If you don´t possess a certificate indicating your language level, please complete the test >>HERE<<.The language school will receive your answers and will contact you with the results of your written test and to schedule a verbal test via phone.

For more information please consult the language training policy or contact Viktor Kulhavý (Y Soft HR Coordinator).

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE / WHEN I CANNOT ATTEND LESSONS: 

Pondělí / Monday
Úterý / Tuesday
Středa / Wednesday
Čtvrtek / Thursday

Přihlášení na jazykový audit - Anglický jazyk

Přihlašte se, prosím, k jednomu z uvedených termínů telefonických pohovorů v anglickém jazyce. 

Pohovor povede lektor jazykove školy James Cook Languages. Zjistí tak úroveň Vašeho mluveného projevu a další detaily pro zabezpečení Vašeho kurzu. Pohovor bude trvat přibližně 10 - 15 minut.

Pro zajištění auditů v jiných jazycích než je angličtina, budete kontaktováni individuálně. S auditorem si, prosím, domluvte preferovaný čas rozhovoru. 


Please, log in to one of the phone interview dates below.  

The interview will lead auditor from James Cook Languages in English language. She will find out the level of your spoken language and other details for planning your course. The interview will take approx. 10-15 minutes.

You will be contacted individually to arrange audits in languages ​​other than English. Please arrange your preferred interview time with the auditor.

Audit angličtina / English language audit

12.07.2019

Petra Tomanová

Audit angličtina / English language audit

15.07.2019

Petra Tomanová

Audit angličtina / English language audit

18.07.2019

Petra Tomanová

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o používání jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek laskavě souhlasíte s použitím souborů cookie.