Siemens Mobility a Yunex audit

CZE

Registrace k jazykovému auditu 2023

Hodnocení jazykové úrovně je složeno ze tří základních složek: výstup z jazykového auditu, online test a hodnocení jazykové úrovně dle lektora Vašeho kurzu. Výsledkem bude jedna jazyková úroveň. Více informací o jazykovém vzdělávání ve Vaší společnosti naleznete zde

  

Formulář slouží k přihlášení na telefonický jazykový audit.

 

Po vyplnění a kliknutí na tlačítko "ODESLAT/SEND" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byl formulář úspěšně zpracován, se Vám zobrazí na monitoru a obdržíte shrnující email, včetně odkazu na online test.

 

V případě jakýchkoli dotazů k jazykové výuce kontaktujte, prosím, James Cook Languages na siemens@jcl.cz .

______________________________________________________________________

Language audit registration 2023
The assessment of the language level consists of three basic components: the output of the language audit, the online test and the assessment of the language level according to the lecturer of your course. The result will be one language level. More information about language education in your company can be found here.
  
The form is used to register for a telephone language audit.
 
After filling in and clicking on the "ODESLAT/SEND" button, the form will be automatically sent to James Cook Languages. The fact that the form has been successfully processed will be displayed on the monitor and you will receive a summary email, including a link to the online test.
 
In case of any questions about language learning, please contact James Cook Languages at siemens@jcl.cz .

Osobní údaje: / Personal information:

Informace o GID naleznete zde.

You can find information about GID here.

V případě, že nemáte pracovní telefon, uveďte prosím tel. soukromý (bez tel. kontaktu nelze realizovat tel. jazykový audit).

If you do not have a work phone, please fill in a private phone (without a phone contact it is not possible to carry out a phone language audit).

V případě, že nemáte pracovní email, uveďte prosím email soukromý.

If you do not have a work email, please fill in a private email.

Jazykový audit/ Language audit

Budete kontaktování auditorem jazykové školy James Cook Languages, který zjistí úroveň Vašeho mluveného projevu. Audit bude trvat přibližně 10 minut.


You will be contacted by the auditor of the James Cook Languages language school, who will find out the level of your spoken speech. The audit will take approximately 10 minutes.

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.