PŘIHLÁŠENÍ DO JAZYKOVÉ VÝUKY

Vážení zaměstnanci společnosti Sanmina,

rádi bychom Vám nabídli možnost přihlásit se do jazykových kurzů pořádaných naší společností James Cook Languages. Kurzy probíhají přímo u vás na pracovišti, což je skvělá příležitost pro studium jazyka. Pokud o jazykový kurz máte zájem, prosíme vás o vyplnění formuláře níže.

Formulář slouží ke zjištění nezbytných informací pro zahájení výuky. Po vyplnění a kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. Následně budete vyzvání k vyplnění online testu. Vypracování testu trvá 40-90 min (v závislosti na Vaší jazykové úrovni) a vypracovat jej můžete po zkopírování odkazu (https://jcl.cz/tests/aj- test6a.php) také později. Vyplnění formuláře a online testu je pro zájemce o výuku povinné.

Zároveň vás žádáme, abyste jazykovou výuku plánovali a časové údaje uváděli mimo svoji pracovní dobu (bezprostředně před nebo po pracovní době). Jazyková výuka se řídí směrnicí vaší společnosti: ZDE


Pokud máte dotazy týkající se nastavení jazykové výuky v Sanmina-SCI prosím, kontaktujte:

Pokud máte dotazy týkající se plánování a celkové organizace kurzů prosím, kontaktujte:

Osobní údaje:

Informace o kurzu:

Na co se chcete při výuce zaměřit?

%
%

Na jaké dovednosti se chcete zaměřit?

Please check more boxes.

Uveďte termíny, kdy můžete docházet na lekce. Jazyková výuka je možná mimo Vaši pracovní dobu (bezprostředně před nebo po pracovní době).

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Další služby naleznete na našich webových stránkách

James Cook Languages

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.