MONETA Money Bank, a.s.

REGISTRACE DO JAZYKOVÉ VÝUKY

Děkujeme za Váš zájem se zapojit do jazykové výuky ve Vaší společnosti. Abychom byli schopni připravit kurz podle Vašich představ, rádi bychom Vás poprosili o vyplnění formuláře s Vašimi preferencemi.

 

Po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude formulář automaticky odeslán do společnosti James Cook Languages. To, že byla přihláška úspěšně zpracována, se Vám zobrazí na monitoru. 

Rádi bychom požádali o vyplnění testu, který předáme Vašemu lektorovi a bude si tak schopen připravit výukový plán, který bude odpovídat Vaší úrovni.

Maximální doba na vyplnění testu je 65 minut (reálná délka potřebná pro vyplnění testu závisí na pokročilosti studenta), po uplynutí časového limitu se test automaticky ukončí. Test můžete samozřejmě vypracovat i z domova.

JAZYKOVÝ TEST

Login: moneta

Heslo: moneta

 

Vstupní jazykový pohovor

Zapište prosím své jméno a příjmení k jednomu z uvedených termínů telefonických pohovorů, jenž se uskuteční ve vaší společnosti. Pohovor provede auditor jazykové školy James Cook Languages. Jeho obsahem je zjištění jazykové úrovně vašeho mluveného projevu. Pohovor trvá přibližně 10 - 15 minut, buďte, prosím ve Vámi zvoleném čase k zastižení na uvedném tel.čísle. Na každý termín je možné se přihlásit maximálně 24 hodin před jeho konáním.

V případě jakýchkoliv dotazů k jazykové výuce kontaktujte, prosím, Course Managera:

Anna Kaněrová, email: anna.kanerova@jcl.cz , phone: +420 770 321 170.

 

Osobní údaje:

Informace o kurzu:

KDY NEMOHU DOCHÁZET NA LEKCE

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Středa 13.9. (PH)

Angličtina

2023-09-13

Petra Hudcová

Telefonicky

Středa 13.9. (PT)

Angličtina

2023-09-13

Petra Tomanová

Telefonicky

Čtvrtek 14.9. (LA)

Angličtina

2023-09-14

Lenka Adámková

Telefonicky

Pátek 15.9. (PT)

Angličtina

2023-09-15

Petra Tomanová

Telefonicky

Pondělí 18.9. (PH)

Angličtina

2023-09-18

Petra Hudcová

Telefonicky