Registrační formulář MARKIT

Vážení zaměstnanci společnosti markit,

rádi bychom Vám nabídli možnost přihlásit se do jazykových kurzů pořádaných naší společností James Cook Languages. Kurzy probíhají přímo u vás na pracovišti, což je skvělá příležitost pro studium jazyka.
Pokud o jazykový kurz máte zájem, prosíme vás o vyplnění formuláře níže.
V případě dotazu neváhejte kontaktovat Course Managerku – Klára Uhrová, uhrova@jcl.cz, +420 774 366 989.

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

Pravidla pro jaz. výuku

Zde si přečtěte pravidla

%

Přečtěte si toto

Please provide any additional details regarding the topics you would like to focus on:Please provide any additional details regarding the topics you would like to focus on:Please provide any additional details regarding the topics you would like to focus on:Please provide any additional details regarding the topics you would like to focus on:Please provide any additional details regarding the topics you would like to focus on:Please provide any additional details regarding the topics you would like to focus on:Please provide any additional details regarding the topics you would like to focus on:Please provide any additional details regarding the topics you would like to focus on:

Vyberte soubor

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o používání jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek laskavě souhlasíte s použitím souborů cookie.