Přihláška na jazykovou výuku

Vyplňte prosím přihlašovací formulář. Po jeho vyplnění a kliknutí na „ODESLAT PŘIHLÁŠKU“ bude formulář automaticky odeslán na personální oddělení J&T. To, že byla přihláška úspěšně zpracována se Vám zobrazí na monitoru. Pod tímto oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy. Prosím, abyste si vybrali patřičný jazyk a test vypracovali, pomůže nám kurz připravit adekvátně k Vaší jazykové úrovni. Vypracování testu trvá 40-90min (v závislosti na Vaší jazykové úrovni) a vypracovat jej můžete i z domova.

Mimo elektronického testu je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Na konkrétním termínu se prosím dohodněte s personálním oddělením.

OSOBNÍ ÚDAJE 

INFORMACE O KURZU 

V průběhu studia je samozřejmě možné lektora změnit. Například začít s českým a pracovat na gramatice a pak se přesunout k rodilému a více konverzovat.

Na co se chcete při výuce zaměřit?

%
%

KDY NEMOHU NA LEKCE DOCHÁZET:

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Doba studia není započítána do odpracované doby, a proto čas výuky přizpůsobte požadavkům oddělení a zkonzultujte jej se svým nadřízeným.

V případě dotazů kontaktujte Personální oddělení – Jakub Hanus jhanus@jtfg.com

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o používání jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek laskavě souhlasíte s použitím souborů cookie.