Generali Česká pojišťovna a.s.

Jsem nový student (jsem z Call Centra)

Milí studenti, děkujeme za zájem o studium angličtiny v Letním semestru 2023 s James Cook Languages (dále JCL). Níže naleznete potřebné informace k úspěšné registraci ke studiu. 


Základní informace:

 • Letní semestr začíná 1.2.2023 a končí 30.6.2023 (nevyčerpané lekce k 30.6. je možné využít v průběhu letních měsíců července a srpna).
 • K dispozici je balíček 20 lekcí po 60 minutách. 
  Balíček je hrazenh ze 60% Generali a ze 40% jednotlivými studenty.
 • Studenti mohou hradit až ve dvou splátkách a to buď na fakturu nebo pomocí Cafeterie (přes Benefity Plus).
 • Nejzazší termín pro úhradu studentské části je 14.3.2023.
 • Výuka probíhá pouze skupinově a to buď o dvou, třech nebo čtyřech studentech.
 • Výuka probíhá výhradně online přes MS Teams nebo platformu dle domluvy (link na výuku a pozvánku pro lektora zajišťuje Mariana Růžičková, mariana.ruzickova@generaliceska.cz ).
 • V případě plánované absence má student povinnost se omluvit přes online systém, do kterého má přístup a to nejpozději 24 hodin před plánovanou lekcí - omluva lektorovi není brána jako platná forma omluvy.
 • Pokud se student z hodiny omluví v řádném termínu, ale hodina i tak proběhne s některým/i z dalších studentů ve skupině, omluvenému studentovi se hodina odečítá také.
 • Odesláním formuláře a vyplněním testu se registrace stává závaznou - není možné ji zrušit - pokud se mezi potvrzením registrace a zahájením kurzu změní některý z vyplněných údajů, prosím, obratem informujte zástupce za JCL - Janu Martínkovou.
 • Pokud se student rozhodne po zahájení studia ve výuce nepokračovat z osobních důvodu nebo pracovní vytíženosti - platba se nevrací.

 

Jamile vyplníte registrační formulář níže, klikněte na “Odeslat” a na následující obrazovce obdržíte potvrzení o tom, že jste registraci provedli úspěšně.

Prosím, vyplňte vstupní online test s pomocí přihlašovacích údajů níže. 

 

Vstupní online test je povinný pro všechny studenty a bez jeho absolvování není registrace brána za úspěšně dokončenou - tudíž není brána v potaz při další organizaci.

 

Prosím, zaregistrujte se nejpozději do 6.1. do 23:59 - na pozdější registrace již nebude brát zřetel.

 

 

Link: https://langtest.jcl.cz/corporate/

Login: GeneraliCP

Heslo: GeneraliCP

 

Pokud budete mít nějaké dotazy ohledně výuky, neváhejte se obrátit na zástupce JCL - Janu Martínkovou - jana.martinkova@jcl.cz  nebo HR zástupce Generali - Marianu Růžičkovou - mariana.ruzickova@generaliceska.cz.

OSOBNÍ ÚDAJE:

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.