EMTC

Přihláška na jazykovou výuku

Vyplňte prosím přihlašovací formulář. Po jeho vyplnění a kliknutí na „ODESLAT PŘIHLÁŠKU“ bude formulář automaticky odeslán do JCL a na Vaše personální oddělení. To, že byla přihláška úspěšně zpracována se Vám zobrazí na monitoru. 


Pod tímto oznámením najdete odkaz na naše elektronické testy. Prosím, abyste si vybrali patřičný jazyk a test vypracovali, pomůže nám kurz připravit adekvátně k Vaší jazykové úrovni. Vypracování testu trvá 40-90min (v závislosti na Vaší jazykové úrovni) a vypracovat jej můžete i z domova. 

Mimo elektronického testu je potřebné ještě absolvovat ústní rozhovor s auditorem, který nám poskytne ucelenější přehled o vaší jazykové úrovni. Na konkrétním termínu se prosím dohodněte s personálním oddělením. 

> > ONLINE JAZYKOVÝ TEST < <

Výše příspěvku

Výuka s českým / zahraničním lektorem

Individuální kurz 
za 60 min

287 Kč

Párový kurz 
za 60 min

143,50 Kč

Individuální kurz 
za 90 min

430 Kč

Párový kurz 
za 90 min

215 Kč

Osobní údaje

Informace o kurzu

V průběhu studia je samozřejmě možné lektora změnit. Například začít s českým a pracovat na gramatice a pak se přesunout k rodilému a více konverzovat.

Na co se chcete při výuce zaměřit:

%
%
%
Please check more boxes.

KKDY NEMOHU NA LEKCE DOCHÁZET?

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

Doba studia není započítána do odpracované doby, a proto čas výuky přizpůsobte požadavkům oddělení a zkonzultujte jej se svým nadřízeným. 

V případě dotazů kontaktujte Terezu Zástěrovou na zasterova@jcl.cz 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.