PŘIHLÁŠENÍ DO JAZYKOVÉ VÝUKY

Pro přihlášení do jazykové výuky na školní rok 2022/2023 prosím vyplňte všechna povinná pole.

Všechny přihlášky budou následně schvalovány Business Unit Directorem pro příslušnou lokalitu (uzavřeno bude do konce července). Firmou plně hrazená jazyková výuka bude povolena pouze těm kolegům, kteří potřebují jazyk k výkonu své práce a potřebují se v něm posunout na úroveň, která je nutná pro plynulou komunikaci (např. se zákazníkem, dodavateli nebo zahraničními kolegy na ploše).

JCL následně provede rozřazení do skupin podle úrovně (dosažené v závěrečném testu, u nových studentů podle rozřazovacího testu, který jim rozešle) a vytvoří harmonogram výuky v dané lokalitě. Výuka bude zahájena postupně v průběhu září/října.

Různým požadavkům na lektora, složení skupin nebo typ výuky se budeme snažit vyhovět, avšak počítejte s omezenou kapacitou, kterou nám lektoři mohou nabídnout.

Se všemi studenty bude podepsána dohoda o srážkách ze mzdy, která bude využita v případě nedodržení pravidel včasného rušení lekcí a nedostatečné docházky (konkrétní pravidla budou komunikována při podpisu dohody).

Cena za 45 min lekce je 440 CZK (bez DPH)  pro individuální i skupinovou výuku. U skupinových lekcí se cena rozpočítává dle počtu studentů, kteří se kurzu účastní.

Další informace naleznete na našem eShare portálu.

V případě dotazů se můžete obrátit na tomas.petlach2@dhl.com  nebo své lokální HR:

Radka Barcalová

HR Operations Coordinator

radka.barcalova@dhl.com

Osobní údaje:

Osobní číslo zadejte prosím správně, pokud si nejste jistí, zeptejte se lokálního HR; osobní číslo budeme používat pro párování nákladových středisek.

Informace o výuce:

Náklad jazykové výuky se rozpočítává dle počtu studentů v kurzu, tzn. v případě individuální výuky na jednoho studenta, v případě skupinové výuky mezi všechny studenty daného kurzu.

Studenti budou mít na výběr mezi standardní prezenční výukou a možností realizace výuky online formou. Z důvodu náročnější přípravy lektora je cena online výuky stejná, jako je cena prezenční výuky. V případě, že student projeví zájem o online formu, souhlasíte?

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.