DHL Supply Chain - Cheb Tchibo

Pro přihlášení do jazykové výuky na školní rok 2022/2023 prosím vyplňte všechna povinná pole.

Všechny přihlášky budou následně schvalovány Business Unit Directorem pro příslušnou lokalitu. Firmou plně hrazená jazyková výuka bude povolena pouze těm kolegům, kteří potřebují jazyk k výkonu své práce a potřebují se v něm posunout na úroveň, která je nutná pro plynulou komunikaci (např. se zákazníkem, dodavateli nebo zahraničními kolegy na ploše).

JCL následně provede rozřazení do skupin podle úrovně (dosažené v závěrečném testu, u nových studentů podle rozřazovacího testu, který jim rozešle) a vytvoří harmonogram výuky v dané lokalitě. 

Různým požadavkům na lektora, složení skupin nebo typ výuky se budeme snažit vyhovět, avšak počítejte s omezenou kapacitou, kterou nám lektoři mohou nabídnout.

Se všemi studenty bude podepsána dohoda o srážkách ze mzdy, která bude využita v případě nedodržení pravidel včasného rušení lekcí a nedostatečné docházky (konkrétní pravidla budou komunikována při podpisu dohody).

Cena za 45 min lekce je 440 CZK (bez DPH)  pro individuální i skupinovou výuku. U skupinových lekcí se cena rozpočítává dle počtu studentů, kteří se kurzu účastní.

Další informace naleznete na našem eShare portálu.

V případě dotazů se můžete obrátit na tomas.petlach2@dhl.com nebo své lokální HR:

Kristýna Schusterová

HR Business Partner

kristyna.schusterova@dhl.com

Osobní údaje:

Osobní číslo zadejte prosím správně, pokud si nejste jistí, zeptejte se lokálního HR; osobní číslo budeme používat pro párování nákladových středisek.

Informace o výuce:

Náklad jazykové výuky se rozpočítává dle počtu studentů v kurzu, tzn. v případě individuální výuky na jednoho studenta, v případě skupinové výuky mezi všechny studenty daného kurzu.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.