cport
slogan

Aktuality

Co se u nás v poslední době událo?

TOP teambuilding v TEPfaktoru

jamescook 11:35 7.6.2016
TEPfaktor

TEPfaktor_logo_kola_BOLPro letošní teambuildingovou akci jsme nehledali místo a téma dlouho – chtěli jsme stmelit všechny kolegy, utkat se při něčem neobyčejném a plném akce a přesně to se nám díky TEPfaktoru povedlo!

 

Celkem nás na akci jel překvapivě vysoký počet – bylo nás skoro 50! Uvolnění pracovního napětí už probíhalo cestou do nedalekého Chotilska, kde má TEPfaktor velkou halu. Začínali jsme se těšit na společné zážitky ve stylu Pevnost Boyard a zároveň se začaly objevovat mírné obavy. Adrenalin začal stoupat po příjezdu, rozdělení do skupin a přípravy týmů ke startu.

A pak už to šlo samo – ve čtyř až pěti členných týmech jsme se vrhli na plnění úkolů, kde bylo třeba nejen zdatnosti fyzické, ale také logického uvažování, vymýšlení, soustředění a hlavně – týmové spolupráce!

Po tříhodinové usilovné hře plné dobrodružství jsme u bohaté večeře vyhlásili vítězné týmy, následoval večerní program a přespání ve stylových plážových chatkách! Druhý den jsme využili přítomnosti konferenčních prostor a uspořádali si ještě malý pracovní workshop.

Děkujeme celému týmu TEPfaktoru za skvělé zážitky a ochotnou, milou a profesionální pomoc s celou organizací akce!

Pokud se chystáte udělat i vy teambuildingovou akci, můžeme jen doporučit!

James Cook Languages tým

James Cook Languages tým


© 2018 James Cook Languages s.r.o.