cport
slogan

Aktuality

Co se u nás v poslední době událo?

Seminář Jazykový pokrok – trendy & inovace

jamescook 11:52 27.9.2016

V minulém týdnu se uskutečnil poslední ze tří letošních termínů semináře Jazykový pokrok – trendy & inovace, který jsme připravili speciálně pro naše klienty.

Setkali jsme se v jedinečných prostorech hotelu Motel One v konferenční místnosti, kterou v roce 1971 využíval Bohumil Bondy (ředitel železářského podniku v Bubnech). Celým odpolednem hosty provázel náš zkušený kouč, mentor a trenér soft skills Šimon Steffal. V semináři se zaměřil především na problematiku měření jazykového pokroku a motivace a na aktuální trendy v jazykovém vzdělávání.

Šimon Steffal

Šimon Steffal

 

Šimon Steffal

Trenér, mentor a lektor odborných kurzů. V oboru pracuje od roku 2003, pro James Cook Languages pak od roku 2007. Bakalářský titul obdržel na univerzitě UNYP (Empire State College), obor psychologie a magisterské studium dokončil na Anglo-American University, obor Diplomacie a mezinárodní vztahy. Vytvořil a vede odborné jazykové semináře, např. Czenglish či English Grammar Refresh

a interní metodická školení.

 

 

 

Semináře se zúčastnilo celkem 57 účastníků z více jak 40 firem z řad našich klientů (např. Siemens, Kooperativa, Skanska, ČD Cargo, Accenture, Zentiva a další).

Děkujeme všem našim klientům za přízeň!

 


© 2018 James Cook Languages s.r.o.