cport
slogan

Aktuality

Co se u nás v poslední době událo?

Premium Language Consulting – novinka!

jamescook 08:21 22.8.2016

Premium Language Consulting je jazyková služba pro ty nejnáročnější. Nejlepší lektoři s Vámi budou konzultovat zcela konkrétní situace a pomohou Vám je zvládnout!

PLC1

Pro koho je služba určena:

Tato služba je určena primárně nejvyššímu managementu, obchodním či finančním ředitelům či CEO, kteří nemají čas a mnohdy ani požadavek na pravidelnou jazykovou výuku nebo jsou jazykově již dobře vybaveni a potřebují pouze specifické konzultace. Premium Language Consulting není výukou, nýbrž konzultací a individuálním jazykovým mentoringem, který je nastaven přesně dle potřeb klienta.

Specifikem této služby je vysoká profesionalita mentorů, maximální důraz na splnění jakkoli náročných požadavků klienta, časové přizpůsobení a flexibilita. Službu poskytujeme v anglickém jazyce.

PLC obr

 

Co jsme pro klienty již realizovali:

> Ředitelka pro střední a východní Evropu jedné z největších pivovarských společností na světě se s námi připravovala na motivační proslovy k jednotlivým vedením lokálních firem (v rámci restrukturalizace společnosti). Příprava zahrnovala 12 půldenních setkání s jazykovým koučem s nácvikem konkrétních proslovů a přípravu na možné reakce.

>Technický ředitel mezinárodního automobilového koncernu se s námi připravoval na projev při příležitosti slavnostního uvedení nové- ho modelu na trh v rámci mezinárodního autosalonu v Ženevě. Jednalo se o 2 víkendová setkání s konzultantkou, během nichž byl kladen důraz na naprostou plynulost a eleganci projevu s ohledem na důležitost akce.

 

 

 

Více informací a cenové podmínky naleznete v našem novém Katalogu služeb 2016/2017 >>

 


© 2018 James Cook Languages s.r.o.