cport
slogan

Aktuality

Co se u nás v poslední době událo?

JCL Teacher of the Year Party

jamescook 08:46 6.9.2017
James Cook Languages_0141_web

Nejlepší lektoři tohoto roku? Jsou úžasní!

Každý podzim se společně scházíme, abychom ocenili naše lektory, kteří v uplynulém školním roce obzvláště vynikli. Jsou to ti nejlepší z nejlepších a jsou opravdu skvělí! Letos jsme slavili na lodi, a i když bylo stále poněkud chladno, počasí nás domů nezahnalo. Po vřelém uvítání od kurz koordinátorek následoval prostor občerstvit se u švédských stolů a přilehlého baru. Vybaveni skleničkou (nebo dvěma) měli lektoři šanci setkat se starými známými kolegy a poznat nové: „To je na party jedna z nejlepších věcí: člověk vždycky odchází s několika novými kamarády,“ říká jeden z lektorů.

Piccolo coro & Piccola orchestra obstarali kulturní vložku – co do stylu to byla menší změna oproti tradičním aktivitám, které míváme na party, ale soudě dle míry dožadování se o přídavek, byla uvítána s grácií. Po velkolepém závěru následoval další prostor na socializování, dokud jsme nebyli všichni sezváni k hlavní události večera – ocenění těch nejlepších. Jako vždy se hodnotilo celkem 5 kategorií: český nováček roku, zahraniční nováček roku, regionální lektor roku, Top 5 českých lektorů, Top 5 zahraničních lektorů, Top 3 mezi Senior Teachery.

Po rozdání cen, ze kterých měli všichni výherci velkou radost a poděkování všem lektorům od Ondry Kuchaře, jednoho z majitelů naší školy, jsme se vrátili opět k volné zábavě. Další party, další úspěch :-). Teď už zbývá jen se těšit na prosincový vánoční večírek!

Děkujeme všem našim lektorům za úžasnou práci, kterou odvádějí!

A zde je seznam vítězů:TOY výherci

Pokud vás soutěž zaujala a chtěli byste se příští rok zúčastnit, není nic jednoduššího, než poslat své CV a stát se členem našeho lektorského týmu!  Více informací najdete na našem webu  nabor.jcl.cz >>


© 2018 James Cook Languages s.r.o.